Farmacja UM Lublin

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: jagodzio »

kkkkk pisze:No np po to, ze ma się świadomość, ile osób z forum składało na ten sam kierunek i kogo można się ewentualnie poradzić w ramach jakichś problemów z rekrutacją, myślę że po to
Do tego są odpowiednie wątki dotyczące rekrutacji.
malllwi&#x15Bka pisze:A może też po to, żeby szukać sobie lokatora do mieszkania, jakby co
Jak się jeszcze nie dostało, to się raczej nie szuka współlokatora. Dlatego, jak napisałam, rozumiem zakładanie tego typu wątków po wynikach, ale nie przed
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: justina89 »

Oj jagodzio zrzędo
kkkkk
Posty: 98
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:01

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: kkkkk »

No to drodzy forumowicze, następnym razem zanim o coś zapytacie zwróćcie się do jagodzio, która wam powie czy pytanie jakie chcecie zadać jest odpowiednie i czy jest teraz odpowiedni czas na nie
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: jagodzio »

Ja Was też :*
Doobra Już nie marudzę
Marrciz
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2009, o 20:08

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Marrciz »

jak to jest z tymi przelewami internatowymi,gdy się wpłaca kasę za opłatę rekrutacyjna przez internet, to jak można otrzymać dowód wpłaty, bo wiadomo na poczcie to jest druczek do przelewów :2 kartkowy- 1 karteczka dla ciebie(dowód wpłąty), a 2. dla poczty.i jak to jest z tym ppp
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Gekon »

jak to jest z tymi przelewami internatowymi,gdy się wpłaca kasę za opłatę rekrutacyjna przez internet,
jak przelewasz przez internet to możesz sobie wydrukować potwierdzenie przelewu i wyjdzie Ci na to samo :p
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: jagodzio »

W każdym banku pewnie jest inaczej, ale tam, gdzie ja mam kasę jest taki znaczek drukarki, klikam w niego i mogę sobie wydrukować wszystkie dane o przelewie niezbędne. Coś takiego Ci muszą uznać. Jest tam informacja tej treści:
Wygenerowane elektronicznie potwierdzenie realizacji transakcji nie wymaga podpisu ani stempla.
Marrciz
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2009, o 20:08

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Marrciz »

[at] jagodzio

no ja to się tak fest nie znam, bo nie mam własnego konta , ale jak patrzyłem u ojca to , tak jak daje na historie ostatnich przelewów i tam klikam jakikolwiek , otwiera mi się 2. okienko i właśnie w nim napisane jest ODBIORCA,NADAWCA,kiedy, jak, co i w ogóle wszystko na temat tego przelewu , no i jest opcja DRUKUJ i tak sobie myślę,że jak się wydrukuje to będzie - ten dowód wpłaty, no ale. tam ni ma ani pieczątki , ani nic



A tak apropo to w lub to chyba nie chcą dowodu wpłaty , czy mi się tylko tak zdaje .
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Gekon »

Marrciz pisze:tak sobie myślę,że jak się wydrukuje to będzie - ten dowód wpłaty, no ale. tam ni ma ani pieczątki , ani nic
Ale masz numer przelewu i inne pierdoły.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: jagodzio »

Nie trzeba żadnej pieczątki. Jak byłam zielona i robiłam to pierwszy raz, to poszłam do banku, żeby mi to potwierdzili jakąś pieczątką. Babka miała głupią minę i powiedziała, że może mi dać pieczątkę jak bardzo chcę, ale to nie ma znaczenia, bo takie wydrukowane potwierdzenie przelewu musi być uznane. To, czy jest to napisane na kartce, którą drukujesz nie ma znaczenia.
betiX
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2009, o 10:29

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: betiX »

Jak trzeba się logować na AM Lublin wypełniam tam wszystko, zdjęcie ładuje, itp. a później mam pytanie o świadectwo, miejsce wydania o co tu chodzi? świadectwo dojrzałości to chyba ten świstek co dostaniemy 30 czerwca, to jak ja mogę to teraz uzupełnić. Proszę o pomoc bardziej zorientowanych .
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Gekon »

betiX pisze:świadectwo dojrzałości to chyba ten świstek co dostaniemy 30 czerwca, to jak ja mogę to teraz uzupełnić.
Tak. Uzupełniasz dopiero razem z wynikami :]
Madziolajda:)
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2009, o 12:02

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Madziolajda:) »

tez wybieram sie na farmacje do Lublina i poszukuje wspołlokatorki do jakiegos mieszkania, ktore oczywiscie trzebabylo by sobie pierwsze znalesc bo czuje sie osamotniona jak narazie z tym mieszkaniem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości