Farmacja UM Lublin

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

Madziolajda:), spokojnie, jak się dostaniesz to wtedy zacznij szukać współlokatorki
Sama na te studia nie idziesz, znajdzie się ktoś napewno do mieszkania
ewelinablbn
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2009, o 20:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: ewelinablbn »

Madziolajda, ja na Twoim miejscu juz bym dala ogloszenie do anonsow. w lublinie wiekszosc ludzi szuka stancji w czerwcu.
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

ewelinablbn pisze:w lublinie wiekszosc ludzi szuka stancji w czerwcu.
Jeszcze nawet przed wynikami matur ? |
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Biochejter »

nelia pisze:
ewelinablbn pisze:w lublinie wiekszosc ludzi szuka stancji w czerwcu.
Jeszcze nawet przed wynikami matur ? |
Wiesz. jeśli jesteś pewna że zdałaś i że pójdziesz do Lublina bo się dostaniesz na studia jakie wybrałaś to możesz szukać i zaklepywać. Co prawda ja bym tak nie robił i wydaje mi się to dziwne, bo nadgorliwości nie lubię, ale to nie moja sprawa. Bo w lipcu będziesz czas na szukanie także przecież.
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

Biochemister pisze: Bo w lipcu będziesz czas na szukanie także przecież.
no tak też mi się wydaje, sama też nie poszukują teraz mieszkania.
No ale może rzeczywiście są ludzie pewni swego na 200 %
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Biochejter »

Teraz mieszkań to szukają starsze roczniki (II-VI) i faktycznie zgarną większość mieszkań do lipca czy sierpnia. Ale oni wiedzą na czym stoją i to inna sprawa niż człowiek (jeszcze) bez matury ]
ewelinablbn
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2009, o 20:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: ewelinablbn »

jasne. ja tez bym nie szukala teraz, ale chodzilo mi o to, ze starsze roczniki zgarniaja najlepsze. sama mam mieszkanie w lublinie i wynajmuje 2 pokoje, jedna dziewczyna zostala, a druga juz w polowie czerwca zaklepala sobie jesli sie idzie dopiero na studia to bez sensu zamawiac juz, bo teraz zazwyczaj placi sie przynajmniej polowe za wakacje, ale jak ktos jest pewien, ze bedzie studiowal w lbn (niekoniecznie na medycznej, ale skladal tylko do lbn),to radze juz szukac.
mariovccg
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2008, o 10:36

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: mariovccg »

Mam pytanie odnośnie rekrutacji zarejestrowałem się na farmację i analitykę na UM w Lublinie. Mam 160pkt. z biol i chem więc najprawdopodobniej najpierw dostanę się na analitykę i wtedy zawożę dokumenty na analitykę żeby nie zostać skreślonym z listy chętnych i co dalej robię kiedy (ewentualnie) dostanę się na farmację (farmacja to mój priorytet)
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Biochejter »

Wejdziesz na drugiej czy tam trzeciej liście na farmację bez problemu i wtedy zabierasz papiery z analityki i dajesz do teczki z farmacją na której byłeś w rezerwie : )

Ps. Kiedyś to był ten sam pokój nawet, pewnie tak jest nadal, więc nie będzie zbyt dużo roboty ]
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

A z przenoszeniem papierów całkiem z uczelni jest tak samo?
Mam 175 pkt. , listy pojawiają się najpierw w Lublinie, później w Krakowie, więc najpierw zawiozę papiery do Lublina i później (ewentualnie) przewiozę je do Krakowa?
Waham się strasznie z tymi miastami.
ania777
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2009, o 14:09

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: ania777 »

Jak wygląda przyjęcie na studia kiedy kilka osób ma jednakową liczbę pkt., a starają się na ten sam kierunek jednej uczelni
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

To chyba zależy od uczelni - jedna robiła tak, że albo przyjmowała wszystkich z danym wynikiem, bez względu na liczbę tych osób, albo odrzucała wszystkich.
Inne chyba też patrzą na oceny na świadectwie z danych przedmiotów, ale pewna nie jestem.
MarX
Posty: 112
Rejestracja: 3 lip 2008, o 12:02

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: MarX »

Wszyscy się dostają. Np na 140 miejsc może się dostać 148 osób

Edit: W sumie nelia masz pewnie rację, wszystko zależy od uczelni.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2009, o 10:36 przez MarX, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości