Farmacja UM Lublin

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Biochejter »

nelia pisze:isty pojawiają się najpierw w Lublinie, później w Krakowie, więc najpierw zawiozę papiery do Lublina i później (ewentualnie) przewiozę je do Krakowa?
Tak, bez problemu. Zabierasz papiery z Lublina i wieziesz do Krakowa :]
nańka
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:07

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nańka »

Witam. Mam łącznie 158 punktów i zastanawiam się czy dostanę się na farmację w Lublinie, boje się że progi w tym roku będą wysokie.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Gekon »

na&#x144ka pisze:Mam łącznie 158 punktów i zastanawiam się czy dostanę się na farmację w Lublinie, boje się że progi w tym roku będą wysokie.
Poczekaj na pierwszą listę, teraz Ci nikt nie wywróży czy się dostaniesz. Szanse masz duże
nelia
Posty: 280
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:39

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nelia »

nańka, nawet jakby były wyższe niż w zeszłym roku, to wydaje mi się, że marne szanse, żeby podskoczyły o 8 pkt Powodzenia!
mariovccg
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2008, o 10:36

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: mariovccg »

Gekon pisze:
na&#x144ka pisze:Mam łącznie 158 punktów i zastanawiam się czy dostanę się na farmację w Lublinie, boje się że progi w tym roku będą wysokie.
Poczekaj na pierwszą listę, teraz Ci nikt nie wywróży czy się dostaniesz. Szanse masz duże
Ja się z 160 trochę boję
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Gekon »

mariovccg pisze:Ja się z 160 trochę boję
To normalne,ale nie ma co siać teraz paniki.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Biochejter »

ania777 pisze:Jak wygląda przyjęcie na studia kiedy kilka osób ma jednakową liczbę pkt., a starają się na ten sam kierunek jednej uczelni
W Lublinie jest zasada wszyscy albo nikt", na większości uczelni tak jest, a np. w Poznaniu biorą średnią ukończenia szkoły pod uwagę.

Ps. A 160-tki ] i inne okołopunktowe tworki ] niech nie robią afery, tylko niech już się zaczną cieszyć (albo nie cieszyć jak ktoś woli) bo są na farmacji.
zuzia '90
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2009, o 17:11

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: zuzia '90 »

Mam 162 pkt. Jak się dostanę do Warszawy albo do Krakowa to jesteś cudotwórcą na farmację oczywiście
mariovccg
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2008, o 10:36

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: mariovccg »

Biochemister pisze: Ps. A 160-tki ] i inne okołopunktowe tworki ] niech nie robią afery, tylko niech już się zaczną cieszyć (albo nie cieszyć jak ktoś woli) bo są na farmacji.
oby bo coraz bardziej mi się widzi analityka niestety:(
Ewelina89
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2009, o 13:36

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: Ewelina89 »

Witam mam do sprzedania potrzebne materiały na I rok farmacji w Lublinie : notatki, pytania na kolokwia i egzaminy, książki:) kontakt: gg 7595543, [at].pl
nańka
Posty: 39
Rejestracja: 2 lip 2009, o 12:07

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: nańka »

Dziś miała być 1 lista zakwalifikowanych, jakoś do tej pory jej nie widze / /

[ Dodano: |10 Lip 2009|, o 15:31 ]
No jest, ale fajnie zobaczyć siebie na liście rezerwowych na ponad 400 miejscu
paula1990
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2009, o 19:46

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: paula1990 »

i Lublin zamilkł. rozumiem,że wszyscy w skupieniu czekają na kolejne listy)
zu
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2008, o 20:47

Re: Farmacja UM Lublin

Post autor: zu »

zuzia 90 pisze:Mam 162 pkt. Jak się dostanę do Warszawy albo do Krakowa to jesteś cudotwórcą na farmację oczywiście
jestem dokladnie w tej samej sytuacji, mam 162pkty i zalezy mi na farmacji w Wawie. narazie jestem na biotechnologii na politechnice gdanskiej, bo jest najbardziej podobna do farmacji a Ty?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości