Farmacja vs kosmetologia -pomozcie.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Farmacja vs kosmetologia -pomozcie.

Post autor: iwantmore »

Hej ,jestem po maturze o ile podstawa poszla mi bardzo dobrze to rozszerzenie zawaliłam biologia -65% chemia-53%.
Mam dylemat odnosnie wyboru studiow : pojsc na kosmetologie (ktora w sumie jest moją pasją ale nie wiem jak z zarobkami i pracą) czy poprawiac mature na farmacje ew medycyne ?
dodam ze do rozszerzen to tak naparwde przylozylam się 2 miesiące przed maturą więc mysle ze jesli mialabym rok moglabym sporo zdzialactylko rok w domu -nie wiem czy bym dala rade
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja vs kosmetologia -pomozcie.

Post autor: PatrycjaW94 »

iwantmore pisze:Hej ,jestem po maturze o ile podstawa poszla mi bardzo dobrze to rozszerzenie zawaliłam biologia -65% chemia-53%.
Mam dylemat odnosnie wyboru studiow : pojsc na kosmetologie (ktora w sumie jest moją pasją ale nie wiem jak z zarobkami i pracą) czy poprawiac mature na farmacje ew medycyne ?
dodam ze do rozszerzen to tak naparwde przylozylam się 2 miesiące przed maturą więc mysle ze jesli mialabym rok moglabym sporo zdzialactylko rok w domu -nie wiem czy bym dala rade
To może iść na kosmetologię i w lutym zdecydować czy zostajesz, czy zaczynasz się uczyć do poprawy.
iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Re: Farmacja vs kosmetologia -pomozcie.

Post autor: iwantmore »

tylko wtedy bym chyba musiala płacic za ostatni rok farmacji
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja vs kosmetologia -pomozcie.

Post autor: PatrycjaW94 »

Od 2015r na każdej uczelni mają zniknąć opłaty za drugi kierunek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości