Farmacja Wrocław

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
truskawaaaA
Posty: 127
Rejestracja: 11 lis 2010, o 11:02

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: truskawaaaA »

Jakie są fakultety do wyboryu na I roku?
bo dowiedzialam sie ze we rzesniu bede musiala jakies wybrac,
Paulina911
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:18

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Paulina911 »

ja mam pytanie jeszcze
1. ciezka jest lacina?
2. czy budowa centrum na borowskiego ma jakies opoznienia? slyszalam ze kupiec, ktory chcial kupic stary wydzial farmaceutyczny sie wycofal p

.kuba. wielkie dzieki za info nadal nie wiem co wybrac uj czy am wroc ale tak jakos wroc ma dla mnie lepsza perspektywe a krakowem juz sie nacieszylam i mnie nie ciagnie jakosp
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: .kuba. »

1. Łacina do przejścia, ale trochę trzeba się pomęczyć, zwłaszcza jak trafisz na Kamienną Twarz.
2. Tak, ZN im. Ossolińskich wycofał się z kupna budynku przy Grodzkiej, ale to akurat nie ma wpływu na przenosiny na Borowską. A opóźnienie jest i tak, bo część zajęć miała być w nowym centrum już w semestrze zimowym, teraz mówią coś o grudniu - dlatego najlepiej przyjąć wersję, że zaczniemy w semestrze letnim i po sprawie.

Wybierzesz, co chcesz. Ja wybrałem AM Wrocław nie ze względu na jakiś prestiż uczelni czy inne rankingi, tylko ze względu na ukochane miasto. Pochodzę z Podkarpacia (okolice Sanoka) i zdecydowanie bliżej miałem do Lublina, Krakowa, Łodzi, Warszawy czy Sosnowca. Ale wybrałem Wrocław i nie żałuję.
Paulina911
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:18

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Paulina911 »

a znalazłam na stronie am mnostwo kursów z organizacji studenckiej akademickie biuro karier. czy one sa odplatne?
ogolnie wrocławska am ma chyba duzo ofert rozwoju studenta prawda? duzo jest organizacji, mozliwosc wyboru fakultetówltna uj nie ma mozliwosci wyboru fakultetów z tego co wiem )
coraz bardziej mi sie podoba:):) tak tak a potem druzgocące zderzenie z rzeczywistoscia bedzie p
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: adrianas »

Witam mam pytanie. Nie wiecie może kiedy można wysyłać odwołania tak jak myślałem zabrakło mi 1 pkta więc pewnie szansa z odwołania jakaś jest ale nie wiem czy mogę je wysyłać już czy mam czekać Jak to jest
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Sławomir33 »

Wrocław 168/164/162/161/160/159/158/157

To progi z 2010 roku.

Było ich 8, a tym 3 i już miałby być koniec? Spokojnie jeszcze powinny spaść. Ci co się dostali jeszcze zrezygnują na rzecz, np. lekarskiego.
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: adrianas »

Wątpie żeby tak sie stało szczerze mówiąc to wątpie że, nawet odwołanie uratuje mi skórę ale mimo wszystko nie zaszkodzi spróbować. Szukałem w internecie ale nie znalazłem żadnych dat ani konkretniejszych rzeczy.
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Sławomir33 »

adrianas, ile masz pkt?
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: adrianas »

No 1 pkt jestem pod kreska / 156 załamka.
Awatar użytkownika
truskawaaaA
Posty: 127
Rejestracja: 11 lis 2010, o 11:02

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: truskawaaaA »

adrianas, dostaniesz sie. mozemy sie o to założyć
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Sławomir33 »

Jeszcze próg spadnie, zobaczycie!
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: adrianas »

truskawA pisze:adrianas, dostaniesz sie. mozemy sie o to założyć
dlatego pytamkiedy mam napisać to odwołanie co by sie dostać nie wiecie?
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: Sławomir33 »

Przecież to dopiero 3 próg! W tamtym roku było z 8.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości