Farmacja - wszystko o tym kierunku

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Dib00 »

Molcia, być może po farmacji też będziesz musiała pracować z ludźmi. Na przykład w aptece masz kontakt z chorymi przez cały czas!
zabka1807
Posty: 118
Rejestracja: 12 maja 2008, o 19:49

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: zabka1807 »

Jak nie chcesz pracować z ludźmi to może na analitykę idź? będziesz sobie w laboratorium siedzieć. tak czy siak potrzebna ci biola i chemia rozszerzona więc radzę się uczyć, jak ci się jednak medycyny zachce to w poznaniu chyba bez fizyki można
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Molcia »

Nie no dobra może z tą nieśmiałością to przesadziłam. Nie mniej farmacja mnie coraz bardziej interesuje Tam dużo chemii, ale chemia to ma przyszłość podobno A analityka to chyba jednak mniej konkretna jest, no i chyba mniejprestiżowa ale ja się nie znam

Chciałam się tylko coś dowiedzieć nt. studiowania farmy na CM w Bydgoszczy.
tygrysica
Posty: 2
Rejestracja: 1 lut 2009, o 23:18

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: tygrysica »

jestem w I kl w biol-chemie i chciała bym się dowiedzieć coś więcej na temet farmacji na UJ wiem, że mam jeszcze trochę czasu, ale wolę wiedzieć wcześniej P
nejdia
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:51

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: nejdia »

słuchajcię ja się w zeszłym roku nie dostałam na farmacje i poszłam na chemie na politechnikę, poprawiałam maturę ale lipa i muszę iść na niestacjonarne. Powiem wam że jeśli się teraz nie dostaliście na farmacje to nie warto iść na inny kierunek z myślą że poprawicie maturę bo na studiach jest ciężko: kolosy, ćwiczenia, laborki i inne duperele. Uważam żę lepiej siedzieć w domu i przyłożyć sie do matury lub isc na niestacjonarne.
I tak uważam żę ta matura jest cholernie niesprawiedliwa i krzywdząca dla wielu uzdolnionych uczniów bo np osoby które były z reguły bardzo słabe z bioli to piszą ja lepiej od takich co mają wiedzę ale nie mogą wstrzelić się w ten zasrany klucz.o zgrozo bo dla mnie to jest nienormalne że może być dobra odpowiedź ale nie ma jej w kluczu to zero punktów.
Em1919
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2009, o 21:06

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Em1919 »

Hej) Mam pytanie, czy w każdym mieście na AM 5 rok farmacji niestacjonarnej jest za darmo?
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: mediatan »

To są wewnętrzne i indywidualne sprawy uczelni. Jak sie nie mylę na WUMie za darmo jest tylko ostatni semestr czyli ten kiedy jest się na stażu w aptece.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Biochejter »

Em1919 pisze:Hej) Mam pytanie, czy w każdym mieście na AM 5 rok farmacji niestacjonarnej jest za darmo?
Nie, na niektórych płacisz nawet za 11-sty semestr, czyli ten który jest stażem w aptece
Em1919
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2009, o 21:06

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Em1919 »

a jak to wygląda na AM w Lublinie?
tenten_k

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: tenten_k »

A gdzie wg. was najlepiej studiować? Chciałabym na WUM a jeśli nie tam, to co powiecie na temat Łodzi, Lublina, Białegostoku, Gdańska, itp? Bo kompletnie nie wiem gdzie składać papiery ^^
Jarus
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2009, o 16:25

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Jarus »

Mam pytanie:
Czy po farmacji i oczywiscie po owczesnym przygotowaniu pedagogicznym mozna uczyc chemii w szkole ?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: czornydanio90 »

tenten_k, ja składam do Łodzi , więc wara D nie no joke .
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Farmacja - wszystko o tym kierunku

Post autor: Charlize91 »

tenten_k pisze:A gdzie wg. was najlepiej studiować? Chciałabym na WUM a jeśli nie tam, to co powiecie na temat Łodzi, Lublina, Białegostoku, Gdańska, itp? Bo kompletnie nie wiem gdzie składać papiery ^^
też bym chciała widzieć, wypowie się ktoś?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości