Fizjoterapia na UMED czy ŚUM?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Juliaaaaana
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2020, o 16:29

Fizjoterapia na UMED czy ŚUM?

Post autor: Juliaaaaana »

Hej, od długiego czasu chciałam pójść na fizjoterapię, czas wreszcie to zrealizować.

Na pierwszy wybór i tam najbardziej z wszystkich fizjoterapii chciałabym pójść na medyczny do Poznania, ale potrzebuję jakieś drugiej awaryjnej opcji i stąd to pytanko.

Pozostaje albo uniwersytet medyczny w Łodzi albo Śląski medyczny (chyba że macie inne ciekawe miasta i opcje),który z tych dwoch bedzie lepszy? (ciekawszee wykłady, zajecia praktyczne)

AWF nie biorę pod uwagę, intersują mnie tylko uniwerytety medyczne

Z góry dzięki :-D
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Fizjoterapia na UMED czy ŚUM?

Post autor: kliop »

ŚUM ma złą opinię ogólnie jako uniwersytet medyczny, natomiast więcej się nie wypowiem, bo nie znam szczegółów.
Renata Wolgiemut
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 07:48

Re: Fizjoterapia na UMED czy ŚUM?

Post autor: Renata Wolgiemut »

Moja siostra też jest na kierunku fizjoterapii na Warszawskiej Uczelni Medycznej już kolejny semestr i jest zadowolona. Poziom nauczania jest wysoki a kadra wykwalifikowana. Sama zastanawiam się czy w przyszłym roku tam się nie wybrać tylko na kosmetologię. Ten kierunek zdecydowanie bardziej mnie interesuje.
Juliaaaaana
Posty: 3
Rejestracja: 4 lip 2020, o 16:29

Re: Fizjoterapia na UMED czy ŚUM?

Post autor: Juliaaaaana »

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, udało mi się dostac do Poznania UMP i tam też bedę studiować moja wymarzoną fizjoterpię. Moja koleżanka studiuje rónież na tej uczelni, ale kosmetologię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości