Fizyka 2013 matura

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
zanzara217
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2012, o 13:59

Fizyka 2013 matura

Post autor: zanzara217 »

Hej ,
wiem ze jeszcze mnostwo czasu do matury w r.2013 ,ale ja (zdawalam mature juz jakis czas temu) ,teraz za rok chce pisac dodatkowo fize na podstawie . Czy ktos z Was moze mi poradzic jakis dobry,serio dobry zestaw podrecznikow ,zbior zadan ,repetytorium ? Ja w lo mialam operon podstawowy,ale hmm jakos mi srednio sie podoba .Teraz chce cos innego kupic,ale nie wiem co ,Dodam ze fiza nie jest moja mocna storna i zalezy mi na czyms, co krok po kroku objasnia zadania i jak je rozwiazac .Dzieki za sugestie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Stalowy »

zanzara217, sam korzystałem z Maturalnie że zdasz na poz. rozszerzonym. Nie wiem czy jest podobny w wydaniu dla podstawy ale był bardzo sympatyczny.

Pozdrawiam!
Pilumnus

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Pilumnus »

A poco ci ta podstawowa fizyka?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Piotrr »

FIZA R jest miła łatwa jasna i przyjemna. ta jasne. Właśnie zaczynam podróż od zera do bohatera. Przerobiłem 1/3 kinematyki i jest kosmos. Czy ktoś już zaczął czy tylko ja taki narwany ?
W końcu lekarz
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: witek_932 »

Z rozszerzoną bedzie ci zdecydowanie łatwiej dostać się do Łodzi lub Olsztyna. Przy tych wynikach co masz, wystarczy, że napiszesz na 70% i jestes praktycznie pewny Olsztyna.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Piotrr »

liczę ze z 60-sięcioma się uda odkąd zacząłem randkować z tą panienką, która nie okazała sie być łatwa Właśnie to że przy moich wynikach ten powiedzmy próg 70 nie jest nieosiagalny zdecydowałem sie na rozszerzenie, mimo ze w naborze 2013/14 rozszerzenie zostaje tylko w olsztynie i łodzi. Poki co walcze z polem powierzchni wykresu predkosci od czasu w ruchac jednostajnie zmiennych co to maja byc rowne drodze przebytej przez ciało. Aż nie wierze ze tak mądrze to zabrzmiało
W końcu lekarz
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: witek_932 »

Fizyka może wydawać się cholernie trudna jeśli robisz Mendla. Tam często potrzebne są umiejętności z matematyki rozszerzonej, których mi brakowało. Ze swojej strony mogę polecić tobie zbiory Chyli, Maturalnie, że zdasz oraz zbiór Persony w którym są zadania testowe z czasów egzaminów wstępnych na Akademie Medyczne. Jeśli chodzi o teorie to polecam wykupić sobie platforme edukacyjną z zamkoru oraz do tego repetytorium wydawnictwa medyk.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Piotrr »

od wrzesnia jestem zapisany na kurs maturalny z fizy roz w moim miescie i podobno skutecznosc to 72% O narazie korzystam z kiążek kozielskigo ktore maja rozna opinie ale faktycznie poki co to jest tam wiecej matematyki niz sie jej spodziewalem. A mowia ze to chemia rozszerzona jest trudna. z tego co piszesz to wnioskuje ze ta masakra juz za toba. Jak poszło?
W końcu lekarz
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: witek_932 »

73 % także uważam, że i tak całkiem nieźle biorąc pod uwage to , że w tym roku zadania na maturze zbytnio mi nie podpasowały Gdyby nie wynik z biologi to już bym się dostał na studia, a takto czeka mnie poprawka za rok. Ty masz naprawdę bardzo dobre wyniki zarówno z biologi jak i chemii. Teraz wystarczy, że się zaprzyjaźnisz z fizyką i lekarski murowany. Szkoda trochę, że w Szczecinie znieźli fizykę rozszerzoną, bo tam przez to zawsze był najniższy próg.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Piotrr »

z tym szczecinem to tez przebili mi serce. Nienawidze cie za ta fizyke! D czyli ty tez na lekarski startowales a jak u ciebie z biologia i chemia? a co do poprawki to sie nieprzejmuj. Ja mature pisalem raz.4 W miedzyczasie skonczylem jedne studia wiec porazkami sie nie przejmuj
W końcu lekarz
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: witek_932 »

Biologia tragedia, dlatego ja nienawidzę cię za te twoje 78% z niej Chemia 72 %, ale w przyszłym roku również zamierzam poprawić, bo wiem ze to nie jest szczyt moich możliwości
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: Piotrr »

kto wie, moze zobaczymy sie za rok w olsztynie,lodzi/szczecinie? chyba ze zaje napiszemy ja chemie ty biologie i inne miasteczko 2-przemiotowe D
W końcu lekarz
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Fizyka 2013 matura

Post autor: mila1305 »

ja wybrałam repeytorium persony, nalezy do kursu efizyki wiec mam dostep do platformy zamkoru, vademecum operon i do tego zbiory: persony, mnedel nowej ery 3 tomowy i maturalnie, że zdasz i jakis omegi
wystarczy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości