Fizyka matura - 20.05

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Piotrr »

Chemia zawalona wiec chyba zostanie 77, z bio wole zalozyz ze nie poprawie i sie potem ewentualnie mile zaskoczyc wiec zostaje 78, z fizy sie konsultowalismy ze znajomymi i niby 84, ale wole zachowac margines bledu i stawiam na 76/78. gdyby sie to sprawdzilo to ledwo 230. dlatego zlozylem na stome jednak i ewentualnie potem bede kombinowal jak zwiac na lek

ymk

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: ymk »

Piotrr pisze:Chemia zawalona wiec chyba zostanie 77, z bio wole zalozyz ze nie poprawie i sie potem ewentualnie mile zaskoczyc wiec zostaje 78, z fizy sie konsultowalismy ze znajomymi i niby 84, ale wole zachowac margines bledu i stawiam na 76/78. gdyby sie to sprawdzilo to ledwo 230. dlatego zlozylem na stome jednak i ewentualnie potem bede kombinowal jak zwiac na lek

And good luck with that as well
nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: nevergonnabe »

Piotrr dostaniesz się:) a tak do wszystkich apeluję: jak macie na tyle dobry wynik, żeby dostać się do Wrocławia to zostawcie proszę Szczecin) Ja miałam to nieszczęście, że nie dostałam się w tamtym roku i w tym też muszę zdawać rozszerzenie. Ale cały czas nadzieja nie gaśnie:)
A mam pytanie: rejestrowaliście się już na uczelnie? Co mam wpisać w rubryce rok zdania matury jeśli ją poprawiam?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Giardia Lamblia »

nevergonnabe pisze:jak macie na tyle dobry wynik, żeby dostać się do Wrocławia to zostawcie proszę Szczecin
Bo tak prosisz? Poważnie? Jak ktoś na tyle dobrze napisał maturę, że może złożyć gdziekolwiek, to niech składa wszędzie. W końcu sobie na to zasłużył.
nevergonnabe pisze:Co mam wpisać w rubryce rok zdania matury jeśli ją poprawiam?
A w którym ją zdałaś/eś.? Poprawa to nie jest zdanie matury )
nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: nevergonnabe »

nie bądź taki poważny, to był żart. Wiem, że nie mnie decydować, kto gdzie złoży dokumenty. wyluzuj:)

a jeszcze mam pytanie dla tych, którzy rejestrowali się do Szczecina. Gdy chcę sprawdzić dane w formularzu to tam jest też napisane egzamin z przedmiotu fizyka z astronomią będę zdawał na poziomie: ale wypełniając formularz nie było o to pytania. Też tak macie, czy ja czegoś nie zauważyłam?
ymk

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: ymk »

he cant take a joke can he?
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Karolajn18 »

Piotrr, a gdzie chcesz skladac? Mysle, ze z 230 do wroclawia bedzie ciezko sie dostac, ja tez mniej wiecej tyle mialam i sie nie dostalam / ale mozliwe, ze w szczecinie beda nizsze progi, wiec moze ci sie udac
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Piotrr »

Ja tez to mam. Zignorowalem to. Do 16 czy tam ktoregos trzeba sif rejestrowac i co potem? Drukuje formularz dostaje wyniki i zasuwam do szczecina czy jak to wyglada. W tej kwesti to nieslawny sum zdecydowanie wygrywa organizacyjnie

Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Piotrr »

Karolajn18 pisze:Piotrr, a gdzie chcesz skladac? Mysle, ze z 230 do wroclawia bedzie ciezko sie dostac, ja tez mniej wiecej tyle mialam i sie nie dostalam / ale mozliwe, ze w szczecinie beda nizsze progi, wiec moze ci sie udac
jeszcze tyle nie mam tylko takie optymistyczne zalozenia. Mial byc lek ale za duze cisnienie mam i zalogowalem sif na stome. U mnie tylko szczecin wchodzi w gre. W jednym roku z podstawa prog wynosil 224 i mam nadzieje ze to sie powtorzy

nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: nevergonnabe »

Do 14 czerwca bodajże musisz im wysłać ten formularz wydrukowany i podpisany oraz dowód wpłaty.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: Piotrr »

Ło mader end fader mam poczcie polskiej powierzyc moja przyszlosc? A tak na serio to ja to mam wsadzic w koperte i wyslac? Jutro przetrzasne strone pum i ogarne temat dokladniej. Dzisiaj napawam sie pierwszym od miesiaca wieczorem bez nauki :]

nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: nevergonnabe »

no tak mi się wydaje, przesyłasz tam przecież tylko formularz i dowód wpłaty. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy dotarło.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Fizyka matura - 20.05

Post autor: dmnunited »

ymk pisze:
Piotrr pisze:Chemia zawalona wiec chyba zostanie 77, z bio wole zalozyz ze nie poprawie i sie potem ewentualnie mile zaskoczyc wiec zostaje 78, z fizy sie konsultowalismy ze znajomymi i niby 84, ale wole zachowac margines bledu i stawiam na 76/78. gdyby sie to sprawdzilo to ledwo 230. dlatego zlozylem na stome jednak i ewentualnie potem bede kombinowal jak zwiac na lek

And good luck with that as well
nie wiem, może się czepiam, ale o co chodzi z tym pisaniem w języku angielskim? ćwiczysz przed sprawdzianem, czy o co cho?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości