Fizyka na ŚUM`ie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: Jivan »

Witam chodziłem na bio-chem, nie bio-chem-fiz, miałem fizykę oficjalnie 2 lata podst, nieoficjalnie 1 rok, nauczycielka non stop na chorobowym, to co było ogarniałem, typowym humanem-tumanem nie jestem, jak jest z przedmiotami fizycznymi na tej uczelni, słyszałem że z biofizyki strasznie tępią i nie chciał bym zakończyć w razie czego studiów, jakie jeszcze inne przedmioty fizyczne są na 1 roku?
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: Demitasse »

podpinam się pod pytanie tyle, że ja akurat stoma

licealista2012 w Zabrzu jest ciężko z biofizyką, ale według wielu przy systematycznej nauce jest do przejścia. Choc egzamin to ponoć loteria.
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: Demitasse »

celujesz tylko na ŚUM czy gdzies jeszcze?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: szska »

Ja z kolei słyszałam, że biofiza na ŚUMie to legenda i mało w tym całym straszeniu prawdy. Przedmiot jak przedmiot, wszystko do przejścia jeśli systematycznie się uczy i robi co trzeba, niektórzy nawet miło wspominają
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: Demitasse »

szska, jeśli mogę zapytać, to czemu zmieniłas decyzję ze stomy na lek?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: szska »

Demitasse, pisałam o tym już w jakimś innym wątku, nie chce offtopować, jak chcesz to napisz na priv albo gg
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: myniula »

z tego co słyszałam ostatnio to biofizyki już nie ma więc chillout ]
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: szska »

Co to za plotki?
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: myniula »

czy ja wiem czy plotki, tak mi mówiła znajoma, rozmawiałyśmy akurat o tym, że zredukowali przedmioty i właśnie o tej biofizyce sama byłam zdziwiona ale powtarzam tylko dobre wieści
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: szska »

myniula, od którego roku akademickiego ma tak niby być? Bo w tym roku biofizyka była.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: myniula »

od tego, który teraz wchodzi? Kurczę, nie wiem, nie chce teraz zamętu wprowadzać
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: szska »

myniula, okej Ale by było pięknie gdyby to co piszesz okazało się prawdą! Nic tylko mieć nadzieję:)
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Fizyka na ŚUM`ie

Post autor: myniula »

sylabusy są stare jak świat i tam biofizyka jest więc najlepiej się chyba dowiedzieć w dziekanacie żeby wiedzieć na pewno
A gdyby się jednak okazało, że jestem stara, głucha i mam urojenia i ta biofiza będzie to naprawdę da się ją przeżyć, z całego roku przez nią może kilka osób w Zabrzu odpadło a w Kato jest podobno b. przystępna więc nie ma się co stresować ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości