fretki które chrapią

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

fretki które chrapią

Post autor: Joanna pirania »

hej mam pytanko czy ktoś ma fretkę która jak śpi to chrapie? bo mój nowy ośmiomiesięczny fred jak śpi to zdarzy mu się że chrapie! byłam z nim u weta na oględzinach i wszystko jest ok! i nie wiem czy fretki też chrapią? bo moje dwie fretki które jeszcze mam nigdy nie chrapały! pozdrawiam!
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: fretki które chrapią

Post autor: funieczek »

hehe:) to jest chyba normalne choć nigdy jeszcze nie słyszałam ochrapiącej fretce"
moja np.jak wejdzie między cienki półki to uderza o nie ogonem:)
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

Re: fretki które chrapią

Post autor: Joanna pirania »

widze że ogonki są niesamowite! ja dziś wzięłam moja jedną frecie na spacer i normalnie byłam w szoku co robiła chwilke pobiegała po podwórku i biegem po moich nogach na ręcę a tak jej serducho waliło że szok bo to było jej pierwsze wyjscie na spacer pozdrawiam
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: fretki które chrapią

Post autor: funieczek »

hehe:) moja też tak robiłą jak 1raz na dwór wyszła a teraz jak słyszy albo widzi ze ktoś wychodzi z domu to jest pierwsza przy drzwiach uwielba na dworek wychodić:))
teraz nei moze na dwór bo miała sterylke
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

Re: fretki które chrapią

Post autor: Joanna pirania »

no tak po sterylce nie powinna wychodzić na spacer! ja mojego ogonka po kastracji też teraz nie zabieram na spacery chociaż on lubi brykać i kopać w ziemi na dworze! za to ma dużo miejsca do brykania w domu i kwiaty które uwielbia wykopywać hehe! pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości