galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: Iwus »

Wczoraj sie zarejestriwałam i dziś dostałam potwierdzenie na maila aktywacji konta.

Tylko dlaczego przy rejestracji wymagana jest pełan nazwa?
przyrodnik pisze:Każdy chętny forumowicz dostanie własne konto
ale musimy się rejestrowć po raz drugi, wiec mam pytanie czy tylko forumowicze mają dostęp do galerii ?
przemek8
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2007, o 13:24

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: przemek8 »

czy nowy też morze
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007, o 13:59 przez przemek8, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: przyrodnik »

prazm pisze:Jasne. Jakie max wielkości i wymiery plików? Czy będą limity osobistych galerii? Czy będzie selekcja/moderowanie zdjęć?
Jeszcze nie ustalilem max. wielkości i wymiarów. Jakieś propozycje?
Będą limity. Ustawiłem 10MB, ale w zależności od ustalonego limitu wielkości zmieni się proporcjonalnie (tak, żeby każdy mógł trochę zdjęć wgrać do galerii).
Mam jeszcze problem z kwestią moderowania. Nie wiem czy ten system obsługuje moderacje (pewnie tak, ale jeszcze nie znalazłem tej funkcji). Jezeli ma być moderacja, to potrzebni są też moderatorzy, ja nie będę miał tyle czasu żeby przeglądać każde zdjęcie.
Iwus pisze:Tylko dlaczego przy rejestracji wymagana jest pełan nazwa?
System prosi o imię i nazwisko? O to pytasz?
Iwus pisze:ale musimy się rejestrowć po raz drugi, wiec mam pytanie czy tylko forumowicze mają dostęp do galerii ?
System galerii nie będzie zintegrowany z forum. Oznacza to, ze kazdy użytkownik będzie musiał mieć osobne konto w galerii. Ale wolałbym, żeby galeria była tylko dla użytkowników forum (np. z dorobkiem większym niż 50-70 postów).
przemek8 pisze:czy nowy też morze
Jeszcze nie. Testujemy system galerii.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: Iwus »

przyrodnik pisze:System prosi o imię i nazwisko? O to pytasz?
Tak,czy to konieczne.Nie spotkałam się z takim czymś przy rejestracji na innych serwisach.
Smoku
Posty: 34
Rejestracja: 7 sty 2007, o 19:51

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: Smoku »

mam nadzieje ze swierzaki tez beda dopuszczone do galerii. Zanim nabije tyle postow piszac rzeczy sensowne a nie glupie offtopy to to troche potrwa.

[ Dodano: Pon Lut 05, 2007 14:42 ]
Ehhh. i jak tam galeria? Probowalem zalozyc na niej konto ale cos nie bardzo:/. I z tego co widac to tam chyba jeszcze nikt nic nie umiescl? Wiec jak bedzie? Prosze o odpowiedz.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: przyrodnik »

Smoku pisze:Probowalem zalozyc na niej konto ale cos nie bardzo
Co dokładnie nie działa?
Smoku
Posty: 34
Rejestracja: 7 sty 2007, o 19:51

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: Smoku »

Wypelnilem formularz i wszystko co trza bylo. Po prostu aktywacja na maila nie przyszla a adres sprawdzalem dwa razy.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: przyrodnik »

Smoku pisze:Wypelnilem formularz i wszystko co trza bylo. Po prostu aktywacja na maila nie przyszła a adres sprawdzałem dwa razy.
Pewnie Twój dostawca poczty, potraktował nasz mail jako SPAM.

Aktywowałem ręcznie Twoje konto. Spróbuj się zalogować.
Smoku
Posty: 34
Rejestracja: 7 sty 2007, o 19:51

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: Smoku »

Dziala. Dzieki:D
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: prazm »

Jeśli chodzi o galerię to dwie rzeczy mi przychodzą do głowy.
1. MA efektowniej by było gdyby zdjęcie otwarte na pełen ekran były na czarnym, a nie białym tle
2. osobiście bym wolał, żeby nie były eksponowane numery pobieranych zdjęć, lecz wpisywane przez nas tytuły. Mój album działa
Pozdrawiam
lunatyczka
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2006, o 12:07

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: lunatyczka »

Długo mnie tu nie było, bo czasu niestety nie miałam. wchodzę na forum, patrzę, a tu już galeria prawie gotowa

I muszę przyznać, że mnie przyrodniku trochę przestraszyłeś, bo.
przyrodnik pisze: Ale wolałbym, żeby galeria była tylko dla użytkowników forum (np. z dorobkiem większym niż 50-70 postów).
a jak to czytałam byłam niezalogowana, zbyt wiele się wcześniej nie rozpisywałam i już się bałam, że nie spełniam kryteriów Od razu się po tym zalogowałam i z ulgą zobaczyłam, że się łapię (ledwo, ale zawsze )
To dzisiejszą dawkę małego stresiku mam już zaliczoną
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: tin »

To obawiam się, że będzie teraz nałogowe nabijanie postów. Zreszta juz jest od dawna.
lunatyczka
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2006, o 12:07

Re: galeria dla użytkowników forum.biolog.pl

Post autor: lunatyczka »

Bardzo możliwe. chociaż zresztą na każdym forum tak jest. A my nic na to nie poradzimy.
Ale. mam jeden pomysł, który powinien podziałać (na jednym forum zadziałało), tylko raczej wyślę go w PW do admina.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości