Gdzie mieszkać??

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Si

Gdzie mieszkać??

Post autor: Si »

Mam pytanie. Nie jestem z Krakowa, i nie wiem kompletnie gdzie najlepiej mieszkać w jakiej dzielnicy by jak najbliŻej mi było do biologii uj?
Prosze o odp.
Dziękuję
jz

gdzie mieszkac

Post autor: jz »

czesc
jesli jeszcze nie znalazle(a)s jeszcze mieszkania w Krakowie, moze skorzystasz z moich doswiadczen. Przyznam ze nielatwo wybrac, bo zajecia na pierwszym roku biologi sa w czterech miejscach. Sprawdz w informatorze zajecia i kursy. Dla pierwszego roku wyglada to tak:
I semestr ul. Kopernika - botanika wyklady
ul. Grodzka - botanika cwiczenia
ul. Ingardena- chemia organiczna
ul.Gronistajowa - matematyka wykl.
ul. Ingardena i Grodzka - matematyka cwiczenia
kursy dodatkowe - zalezy od Twojego wyboru
II semestr
ul. Kopernika - botanika syst.
ul. Ingardena - chemia org. , statystyka, bezkregowce

Drugi i nastepne lata to juz zalezy od grupy i wybranych kursow (ul. Gronostajowa lub wszystkie mozliwe)
Przy wyborze sprawdz tez dojazdy.

Wiekszosc zajec jest wiec w Srodmiesciu. Przejrzalam wiele mieszkan w tych okolicach i ceny sa tam dosc wysokie przy nieciekawym standardzie. ale jak sie jest upartym to mozna trafic na cos ciekawego. Tez nie jestem z Krakowa i co kilka dni jezdzilam ogladac jakies smieszne propozycje w Srodmiesciu. Zdecydowalam sie jednak na dojazdy na zajecia, ale za to sensowne mieszkanie na przyzwoitym osiedlu.

Daj znac jesli juz poszukiwania zakonczone i jaka byla w koncu Twoja decyzja.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Gdzie mieszkać??

Post autor: muppet »

JA co prawda jestem z Krakowa i tego problemu nie mam ale moi znajomi mieszkaja glownie albo na Ruczaju, na Azorach albo w Srodmiesciu. Zostaja jeszcze akademiki - z Żaczka to tylko 2 kroki na Ingardena, z Bydgoskiej troche wiecej ale max 15 min drogi. Problem polega tylko na tym ze rzeczywiscie zajecia sa strasznie rozrzucone po calym miescie i tak czy siak bedzie trzeba poswiecic troche czasu na dojazdy - wazne zebys mial(a) dobre polaczenie komunikacyjne z tymi wszystkimi miejscami.
jz

dojazdy na zajecia

Post autor: jz »

do sprawdzenia dojazdow na zajecia przyda sie rozklad jazdy i dodatkowe informacje
( trasy, ceny biletow, polaczenia)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości