Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
sebastian890527
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2007, o 12:16

Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: sebastian890527 »

WITAM!
Interesują mnie jakieś studia zwiazane z zoologia i nie wiem czy można, a jesli można to gdzie studiowac ten kierunek (ewentualnie może byc jakis pokrewny).Interesuje mnie tez gdzie można pracowac po zakonczeniu takich studiów?(nie liczac sklepów zoologicznych ) Czy po zoologi można prowadzic jakies badania nad wybrana grupa zwierząt?




Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje wszystkim co zechcą mi pomóc.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: badger »

Musisz isc na biologie, a pozniej wybrac kierunek zoologia. Jest np na uniwersytetach w Poznaniu Wroclawiu Szczecinie poszukaj w internecie na stronach uczelni. Co do prowadzenia badan to we Wroclawiu badaja chyba zaby i jeszcze cos
Kaizen1
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2007, o 12:45

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: Kaizen1 »

Witam. Odnośnie tego słyszałem ze takie studia bodajże znajdują sie we Wrocławiu ale nie jestem dokładnie pewien. Radze jeszcze się upewnic moze akurat w wyszukiwarce google znajdziesz swoja odpowiedź.
Neria
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2007, o 16:22

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: Neria »

cześć. można iść na kierunek biologia a następnie wybrać sobie zakład zoologii gdzie pisze się pracę magisterską, tak jest u nas na biologii na UMK w Toruniu Poza tym jest takie kierunek jak zootechnika na UWM w Olsztynie. Pozdrawiam!
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: Iwus »

a może zainteresuje cię

Kod: Zaznacz cały

wiw.pl/szkoly/studia.asp?id1=7&id2=10
zootechnia
sebastian890527
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2007, o 12:16

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: sebastian890527 »

Dzieki za propozycje i czekam na wiecej (moze jakies posty odnosnie prowadzenia badan,bo jak do tej pory dostalem tylko jeden )A co do Zootechniki to nie zupelnie jest to to co chcialbym studiowac
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: Marcin I. »

Badania na studiach - to raczej głównie magisterka! Nie zawsze to, co się lubi - często to, co lubi promotor! . Fajnie jak na uczleni jest jakieś pręznie działającew koło naukowe - wówczas w ramach jego działalnosci można prowadzić jakies projekty badawcze, a czasem włączyć się również w projekty prowadzone przez pracowników - katedry zoologii (zasadniczo na każdym wydziale biologii takowa istnieje ) .
A potem - jak się fartnie etat na uczelni - to już nauka (w sensie badania) pełną gębą !
hmm

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: hmm »

hej! mam ten sam problem, a poza tym planuję zdawać biologię rozszerzoną i się zastanawiam, czy ona aby wystarczy, bo na te wszystkie studia biologiczne chyba chemia jest jeszcze potrzebna.
banana_shake

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: banana_shake »

no jest potrzebna ale ja z racji tego ze chodze na humana zdaje podstawowa:) pozdrawiam
chino
Posty: 13
Rejestracja: 14 paź 2007, o 16:13

Re: Gdzie można studiowac zoologie??? (o ile wogóle można)

Post autor: chino »

Pytanie odnosnie weterynarii w Olsztynie . czy tam konieczna jest chcemia rozszerzona ? bo w rekrutacji napisane jest ze bilogia i chemia a o poziomie nie jest nic wspomiane z gory dzieki ] pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości