gdzie najłatwiej sie dostać na studia po bioli?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: Ziutaa »

Lasencja nie załamuj się, po biolii ma sie sporo mozliwosci Ja rowniez zdawalam tylko biologie rozszerzona, poniewaz na kierunki ktore mnie interesuja biora pod uwage 1 przedmiot rozszerzony, w tym biologie (dltego też wyszłam z załozenia ze lepiej maksymalnie skupic sie na 1 przedmiocie). Patrzac na tegoroczna mature bez przygotowania napisalabym podobnie Jesli interesuje Cię człowiek pomysl o fizjoterapii, pielegniarstwie, ratownictwie medycznym, zdrowiu publicznym itp. Mozesz rowniez sprobowac na biologie i wybrac specjalnosc biologie człowieka - pamietaj jednak ze decydujac sie na biologie musisz byc rowniez dobra z chemii, choć troche z fizy i matmy. Powodzenia!
lalaa

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: lalaa »

a o jakich kierunkach ty myslisz/
¿abcia

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: ¿abcia »

mam do was pytanie
matura nie poszła dobrze:/
60 z rozsz. biol i podst.chemii
mozecie dać mi jakieś nadzieję na dostanie z takimi wynikami?
ogólnie jestem strasznie niezadowolona ale moŻe jednak jest jakś szansa na studia na kierunku biologii?
chodzi ni gł. o Poznań, Toruń i Wrocław
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: Savok »

Na dziennych raczej watpliwe. Zazwyczaj kreska staje okolo 75% mozliwego wyniku. Moze na zaocznych masz szanse. Jak ci bedzie dobrze szlo, z zaocznych mozna sie pozniej przeniesc na dzienne.
¿abcia

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: ¿abcia »

dzięki za pomoc
¿abcia

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: ¿abcia »

To jeszcze raz ja.
Chciałam jeszcze spytać jak moŻna się dostać z zaocznych na dzienne?
Nie wiem czy lepiej zakuwać do matury 2008 i wtedy startować na dzienne czy iść faktycznie na zaoczne i z nich próbować na dzienne.
Jak myślicie co jest bardziej korzystne Żeby w koncu trafić na dzienne?
gwiazda

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: gwiazda »

Ja mam pytanko chodzi mi o studia na kierunku dietetyka mam tu na myśli SGGW . Jeśli sie zdawało podstawowa biole to mam szanse na dzienne? czy nie zabardzo. Wogóle to oblegany kierunek jest Proszę o pomoc
Zarejstrowałam się tam i boję sie ,Że mnie nie przyjmą.
płakac mi sie chce.
ps. zarejstrowałam sie jak nie znałam jeszcze wyników.
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: gdzie najŁatwiej sie dostać na studia po bioli?

Post autor: sosen »

Na większości kierunków biologicznych jest wymagany dodatkowy kierunkiem (np. chemia lub matematyka). Sama biologia to troszke mało ale to zależy od uczelni jakie bierze przedmioty pod uwagę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości