Gdzie warto studiować?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: annusza »

Och najmocniej przepraszam - nie wpadłam na to, by w poszukiwaniu informacji o WUMie przetrząsać forum CMUJ. Znalazłam post, dzięki, nie zawracam głowy. Sama nie wiem jakim cudem napisałam tak tę maturę, będąc takim debilem. Pozdrawiam.
DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: DobreOko »

Aż się boję spytać, bo za chwilę ktoś ( np kamil ) na mnie pokrzyczy ale byc moze będę miała wybór między Krakowem (150km) i Warszawą (250 km).
Może mi ktoś podpowiedzieć jakieś za lub przeciw tym uczelniom żeby ułatwić mi wybór?
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

[Link] Gdzie warto studiować?

Post autor: annusza »

post769600.html#p769600

Proszę bardzo, temat, o którym Kaamil mówił kilka postów wyżej.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Medycyna Lwów »

Kochane dobreoko - ja nigdy nie krzyczę - poszukaj w tym temacie co koleżanka wyżej. Wiele jest etmatów porównujących obie uczelnie. W szczegółowszych pytaniach zawsze ktoś posłuży radą.
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Puszysława »

annusza, Ja słyszałam ostatnio o WUMie! Że GUMed od niego lepszy!

Nawiązując do tego wstępu - już się zdecydowałam. No, może na dziewięćdziesiąt dziewięć procent, ale wolę nie próbować zmieniać wyboru. No i jeszcze jedno ale - mogą mnie tam nie przyjąć (tfu, tfu, przyjmą). Wtedy Biały albo Bydgo. Ale to się będę martwić potem, tak na dobrą sprawę to na razie jeszcze nigdzie mnie nie przyjęli.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Puszys&#x142awa pisze:annusza, Ja słyszałam ostatnio o WUMie! Że GUMed od niego lepszy!.
A tu sie zgodzę, GUMed ma morze
Pani Buka
Awatar użytkownika
Puszysława
Posty: 275
Rejestracja: 26 maja 2013, o 17:11

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Puszysława »

No właśnie powiem Ci, Morran, że nad tym morzem od kilku dni się zastanawiam. Bo czy ten nasz Gdańsk nie leży przypadkiem nad zatoką Pucką?
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: wsedek »

Dla Was kryterium wyboru nie jest odległość od domu? Macie możliwość żonglowania uczelniami oddalonymi od siebie po 500km? Dla mnie uczelnia oddalona do 3h drogi do domu środkami komunikacji publicznej jest najlepsza.

annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: annusza »

Jest, więc wybieram między dwiema uczelniami, które mam najbliżej .
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: matino3 »

wsedek pisze:Dla Was kryterium wyboru nie jest odległość od domu? Macie możliwość żonglowania uczelniami oddalonymi od siebie po 500km? Dla mnie uczelnia oddalona do 3h drogi do domu środkami komunikacji publicznej jest najlepsza.

Dla mnie nie ma znaczenia odległość, mógłbym studiować w Australii, gdybym miał taką opcję i by mi ona odpowiadała. Najwyższa pora się trochę usamodzielnić, znam takich co co weekend wracają do domu z workiem brudnych gaci, żeby mamusia wyprała, i pustymi słoikami, żeby mamusia napełniła. Jak tak wygląda dorosłość to dziękuję Wracać często też nie planuję, ani mi się krzywda nie będzie działa w obcym mieście, ani rodzinie w domu, więc nie widzę potrzeby urządzania wielkich szopek z tęsknotą Ale wiem, że niektórzy lubią tak żyć, bo mają więcej czasu na imprezy, mniej obowiązków, mniej odpowiedzialności za samego siebie. Każdy ma jak lubi
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Teraz do Gdańska machnęli autostradę, to wszędzie blisko No i te imptezy typu piwko na plaży. Póki policja nie złapie
Pani Buka
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: wsedek »

matino3 pisze:
wsedek pisze:Dla Was kryterium wyboru nie jest odległość od domu? Macie możliwość żonglowania uczelniami oddalonymi od siebie po 500km? Dla mnie uczelnia oddalona do 3h drogi do domu środkami komunikacji publicznej jest najlepsza.

Dla mnie nie ma znaczenia odległość, mógłbym studiować w Australii, gdybym miał taką opcję i by mi ona odpowiadała. Najwyższa pora się trochę usamodzielnić, znam takich co co weekend wracają do domu z workiem brudnych gaci, żeby mamusia wyprała, i pustymi słoikami, żeby mamusia napełniła. Jak tak wygląda dorosłość to dziękuję Wracać często też nie planuję, ani mi się krzywda nie będzie działa w obcym mieście, ani rodzinie w domu, więc nie widzę potrzeby urządzania wielkich szopek z tęsknotą Ale wiem, że niektórzy lubią tak żyć, bo mają więcej czasu na imprezy, mniej obowiązków, mniej odpowiedzialności za samego siebie. Każdy ma jak lubi

Akurat się usamodzielnisz będąc na utrzymaniu starszych.

to fałszywa samodzielność

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Nawet gotować sobie nie trzeba, jak się ma kasę na gotowce ze sklepu
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości