Gdzie warto studiować?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Oj karchola, karchola, jesteś niereformowalna

Nie egzaminów a jednego egzaminu z wcale nie najważniejszego przedmiotu

A te Twoje doświadczenia, jak napisałaś, to studiowanie rok jakiegos kierunku we Wrocku. Akurat trafilaś na tych zlych? Czy przestudiowałaś dobre parę lat i tu, i tu, a ja mam błędne informacje?

No i ludzie Ci odpowiedzieli, ale tego już nie skomentowałaś ^^
Pani Buka
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: testosteron »

Nie wiem po co takie dyskusje. Jeden drugiego nie przekona gdzie jest lepiej, a rekrutującym się tylko mącą w głowie.
Równie dobrze mogę napisać: Nie idźcie do Łodzi, bo słabe preparaty albo zdarzy się ciężki asystent. Albo wiecie co, jednak idźcie, bo większość asystentów jest spoko i stosunkowo mało ludzi odpadnie po pierwszym semestrze.
Jaki to ma sens?
Wszędzie są jakieś wady i zalety.
Ja ze swojej strony słyszałem już rozmaite opowieści, które miałem okazje zweryfikować do tej pory i które często mijały się z moimi odczuciami. Każdy wypowiada się subiektywnie i do takich odp. podchodźcie z wielkim przymrużeniem oka
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: mossa »

Karchola, dalej nie rozumiesz. Jeśli uważasz, że możliwość wyjazdu gdzieś tam żeby pobawić się da Vincim to dobry powód do wyboru uczelni to ja już nie wiem co powiedzieć Studiowałaś przez rok coś tam, ja piąty rok studiuję lekarski. Przytoczyłaś jakieś tam zasłyszane opinie, ja napisałam jak jest naprawdę, bo to wiem, nie tylko słyszałam. We Wrocławiu też są możliwości, też pojebani asystenci są w zdecydowanej mniejszości. Jasne, jest wolność słowa, masz prawo pisać co Ci się żywnie podoba, ja mam prawo napisać że nie masz racji. Jeśli to dla Ciebie jest czepianie to sorry

Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Aksolotl »

To ja polecę Łódź, bo espresso w ckd mamy po 3 złote, podwójne 4.
Jakby mi ktoś to powiedział zanim zaczęłam studiować to bym się nie wahała czy medycyna

Edit: i to takie dobre espresso, jak w kawiarniach dają, i najlepsza gorąca czekolada jaką piłam

Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: mossa »

A jak wygląda sprawa z lattee? Jeśli tak samo dobrze to może się przeniosę na 6 rok

Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Aksolotl »

Latte bodajże małe 6 zł, duże 8. Te zwykłe są bardzo fajne, tylko wszystkie sezonowe jakie wymyślają, o smaku kasztanów albo szarlotki np, wychodzą im strasznie słodkie i niedobre, więc nie polecam. Tak samo czekolada truskawkowa. Ale zwykła czekolada i kawy są super ^^

Awatar użytkownika
Versinn
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:44

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Versinn »

Aksolotl pisze:To ja polecę Łódź, bo espresso w ckd mamy po 3 złote, podwójne 4.
No i to jest dobry powód do wyboru miejsca studiowania, a nie jakieś tam maszyny DaVinci!
DaVinci jest dla pacjentów, kawa dla studentów!
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: mossa »

Versinn pisze:
Aksolotl pisze:To ja polecę Łódź, bo espresso w ckd mamy po 3 złote, podwójne 4.
No i to jest dobry powód do wyboru miejsca studiowania, a nie jakieś tam maszyny DaVinci!
DaVinci jest dla pacjentów, kawa dla studentów!
Dokładnie Po takiej informacji spodziewam się w kolejnej rekrutacji szturmu na Łódź!

Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Meril »

Aksolotl pisze:To ja polecę Łódź, bo espresso w ckd mamy po 3 złote, podwójne 4.
Jakby mi ktoś to powiedział zanim zaczęłam studiować to bym się nie wahała czy medycyna

Edit: i to takie dobre espresso, jak w kawiarniach dają, i najlepsza gorąca czekolada jaką piłam
Potwierdzam jak w kawiarni.
Dobra kawa, ale droga (Espresso nie pijam)
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Co do latte to w naszym wypasionym CMI jest dość duża w ładnym kuku za 6,50 Bardzo dobra! A zwykła z mlekiem lub czarna za 3 czy 3,50 też smaczna w ksero. Ile ja tam kasy natraciłam.

Zapraszam do Gdańska!
Pani Buka
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: mossa »

Cholera, tak jak wcześniej czułam się w obowiązku bronić Wrocławia przed nieprawdziwymi zarzutami, tak teraz polegnę, bo jeśli chodzi o kawę to w większości przypadków skazani jesteśmy na automaty albo własne kubki termiczne. Ale mimo to też zapraszam do nas, mamy sporo innych zalet

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Korczaszko »

Macie weterynarie po sasiedzku wiec przy dobrym wietrze dochodzi wiejski powietrze panie kogutow i beczenie owiec no chyba, że w tych budynkach nie macie zajęć

Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: mossa »

Owiec i kogutów nie kojarzę, ale na pewno na biofizyce słyszeliśmy rżenie koni Któregoś dnia rżenie ustało, martwiliśmy się. Widujemy też beagle wyprowadzane na spacer przez studentów (btw słyszałam, że kończą one swój żywot jako preparaty anatomiczne, prawda to?). A wiejskie zapachy. Staramy się na ogół chodzić inną drogą

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości