Gdzie wynająć mieszkanie w Bydgoszczy?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
magda16318
Posty: 95
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 16:46

Gdzie wynająć mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: magda16318 »

Hej! Mam pytanie, na jakim osiedlu warto wynaj mieszkanie, ?eby by?a bezpieczna okolica i blisko do uczelni ? Prosz? o jakie? opinie
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Mae »

Ja bym ostro?nie podchodzi?a do ?ródmie?cia, Pomorska, Dworcowa,Bocianowo, przede wszystkim okolice dworcaPKP
Awatar użytkownika
magda16318
Posty: 95
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 16:46

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: magda16318 »

A czy z osiedla Le?nego jest blisko na uczelni
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Mae »

Hmmm zale?y co b?dziesz studiowa?a i na którym roku. ciko si? wypowiedzie? nie znaj?c konkretnej ulicy ale je?eli chodzi o typowe Le?ne (Modrzewiowa, Jod?owa.) to nie bardzo, no chyba ?e te ulice bli?ej centrum ale i tak mi si? wydaje, ?e sza?u nie ma.CM na D?bowej to Le?ne ale mieli?my tam tylko ?wiczenia z chemii a wi?kszos? zaj by?a na Rondzie Jagiellonów i Kar?owicza.

Anata od tego roku jest na Kapu?ciskach wi?c je?eli dopiero zaczynasz studia to te? warto wzi?c to pod uwag?.
Awatar użytkownika
Szymon44
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2009, o 19:55

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Szymon44 »

Powsta?ców Wielkopolskich, Jurasza, Sk?odowskiej-Curie, Gajowa. Generalnie te okolice. Dobry dojazd do wszystkich potrzebnych miejsc. Szpital Jurasza pod nosem. Na Powsta?ców Wlkp mieszkam 4 rok (zaraz obok szpitala) okolica bezpieczna, zero dresiarstwa, wsz?dzie blisko ( sklepy i uczelnia ).
Awatar użytkownika
magda16318
Posty: 95
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 16:46

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: magda16318 »

Bardzo dzi?kuj?!
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: rozekkwidzyn »

Bartodzieje, Skrzetusko, Bielawy. Nigdy ?ródmie?cie, Bocianowo, Stare Miasto, Szwederowo. Nie polecam B?onia, Kapu?cisk, Wy?yn, FORDONU, Osowej ale ich nie polecam ze wzgl?du na dojazd, a ?ródmie?cia, Bocianowa, Starego Miasta i Szwederowa ze wzgl?du na bezpiecze?stwo.
To znaczy s? tam te? dobre mieszkania, ale trzeba dok?adnie wiedzie? gdzie. A je?li nie znasz miasta to bezpieczn? opcj? i w 100% dobr? b?d? w?a?nie Bartodzieje, Skrzetusko, Bielawy.
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Mae »

Co do Szwederowa to o?miel? si? zaprotestowa?. Dzielnica si? zmieni?a, z?a s?awa z przesz?o?ci (ju? za okupacji Niemcy stwierdzili, ?e na Szwederowie mieszka radykalny i zbrodniczy element ) pozosta?a .
A tak na powa?nie to jeszcze trzydzie?ci par?, mo?e dwadzie?cia lat temu sytuacja na osiedlu wygl?da?a nie za ciekawie i w znacznej mierze to w?a?nie na tych czasach opiera si? z?a opinia o dzielnicy.
Zgodz? si?, ?e okolica Wzgórza D?browskiego (zachodnia cz? dzielnicy, na pó?noc od Solskiego) jest - delikatnie mówi?c - niezbyt przyjazna ale znaczna wi?kszo osiedla jest naprawd? w porz?dku i mo?na spokojnie wraca? po nocy. Naprawd? nie ma porównania z takim ?ródmie?ciem, Londynkiem, Przemys?ow? czy nawet Okolem.

A co do Kapu?cisk to nie polecam je?eli kto? nie zna poprawnej odpowiedzi na pytanie Za kim jeste"
abbey
Posty: 17
Rejestracja: 7 sie 2013, o 16:28

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: abbey »

Mae pisze:Ja bym ostro?nie podchodzi?a do ?ródmie?cia, Pomorska, Dworcowa,Bocianowo, przede wszystkim okolice dworcaPKP
Witaj, znalaz?am mieszkanie na Pomorskiej, na szczcie jeszcze umowy nie podpisa?am. Mog? si? dowiedzie? dlaczego by? ostro?nie podchodzi?a do tej okolicy?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: szska »

A co z lokalizacj? w okolicy Gda?skiej i Chodkiewicza? Kto? si? mo?e wypowiedzie
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Matjozi »

Ja mieszkam na Chodkiewicza W sumie zale?y na którym ko?cu ulicy si? mieszka, ja ko?o Lelewela i piechotk? do szpitala mam z 5 minut Na Kar?owicza z 15, a na Jagiello?sk? zazwyczaj doje?d?am autobusem, ale pieszo nie jest a? tak daleko Na Powsta?ców Wielkopolskich jest przystanek, z którego mo?na dojecha? praktycznie w ka?de miejsce, a dodatkowo na Chodkiewicza b?dzie teraz remontowana trakcja tramwajowa i chyba otworz? dojazd do Ronda Jagiellonów Nie wiem jak z dojazdem na now? katedr? anatomii stamt?d, ale nie s?dz? by by? jaki? problem.
Sama okolica bardzo ?adna, mo?e sama Chodkiewicza to jakie? rudery w niektórych czciach, ale s? te? ?adne i wyremontowane bloki i domki. Nie zdarzy?o mi si? mie? jakichkolwiek nieprzyjemno?ci, jest spokojnie, cicho, blisko na uczelnie, do Leclerca, Biedronki, a i jakie? straganiki z warzywami itp te? s?. W 2 s?owach: gor?co polecam
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: Mae »

abbey Na pocz?tku chcia?abym powiedzie?, ?e w ?ródmie?ciu nigdy nic strasznego mi si? si? nie przydarzy?o, nigdy mnie nie okradli ani nie pobili ale ju? jakie? zaczepki, g?upie komentarze si? zdarza?y. Ogólnie niezbyt przyjemna atmosfera i niektórych miejscach czuj? si? nieswojo nawet popo?udniu podczas gdy po innych dzielnicach nawet nieznanych ?migam spokojnie po zmroku. Znam naprawd? fajnych ludzi którzy tam mieszkaj? i na pewno s? tam miejsca w których bezproblemowo si? mieszka ale nie wiem czy na pierszym roku nie znaj?c miasta chcia?abym tam szuka? mieszkania.

Co do Pomorskiej to nie poci?ga mnie jako? opcja uczenia sie do kolokwium przy akompaniamencie umcy-umcy puszczanego z samochodu pod kamienic? a w tej okolicy w?a?nie takie towarzystwo si? zbiera.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: gdzie wynaj?c mieszkanie w Bydgoszczy?

Post autor: rozekkwidzyn »

NA PEWNO NIE POMORSKA!
Serdecznie odradzam. Gda?skiej te? zdecydowanie bym nie poleca?.
Ju? pisali?my gdzie jest najlepiej- okolice szpitala Jurasza- bartodzieje/skrzetusko/bielawy.
Gda?ska i Pomorska to dresiarstwo, napady gwa?ty i rudery.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości