Głód sprzyja uczeniu się

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
EdyŚka*

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: EdyŚka* »

Guru pisze:ja preferuje szklanki, i okolo 3 w nocy mam ich na biurku conajmniej klika. lub przy lozku, bo sie lubie na nim uczyc.
Podobnie ja też mam cały arsenał w nocy, a rano zaczyna się akcja sprzątanie świata.
wredna
Posty: 71
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:53

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: wredna »

Edy&#x15Aka* pisze:Guru napisał/a:
ja preferuje szklanki, i okolo 3 w nocy mam ich na biurku conajmniej klika. lub przy lozku, bo sie lubie na nim uczyc.


Podobnie ja też mam cały arsenał w nocy, a rano zaczyna się akcja sprzątanie świata.
to ciekawa jestem ile razy wstajecie w nocy siusiu
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Guru »

wredna pisze:to ciekawa jestem ile razy wstajecie w nocy siusiu
nieduzo bo klade sie o 3 a wstaje o 6-7 albo wogole
EdyŚka*

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: EdyŚka* »

wredna pisze:napisał/a:
to ciekawa jestem ile razy wstajecie w nocy siusiu
Qrde nie wiem . dzisiaj, jak się będe uczyć to policzę
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Teba »

Guru pisze:ja preferuje szklanki, i okolo 3 w nocy mam ich na biurku conajmniej klika. lub przy lozku, bo sie lubie na nim uczyc.
Wow, co ty robisz do 3 w nocy? Jeszcze nigdy tyle nie siedziałem! No może raz, ale to była historia w lo i nie uczyłem się systematycznie. ALe do 3 w nocy częściej niż raz w życiu. no no podziwiam.
fidel_castro
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2006, o 09:47

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: fidel_castro »

Ja zawsze się ucze po posiłku. Na głodnego uczenie u mnie jest niemożliwe
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Twincast »

Ja dosyć często uczę się na głodniaka, bo nie mam czasu ani ochoty na zrobienie sobie jakiegoś posiłku
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Teba »

A są dni gdy czas na jedzenie można znaleźć dopiero wieczorem. Śniadań generalnie nie jadam więc pozostaje tylko jakiś zapychacz jedzony w locie między zajęciami. A przychodząc wieczorem też nie zawsze chce się myśleć o stworzeniu jakiegoś wyrafinowego dania więc znowu zapychacz. TO jestzdrowy tryb życia Dobrze że plan zajęć nie jest codziennie tak napchany.
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Ambasador »

wdług mnie jedzenie bardzo pomaga w nauce. ja kiedy jestem gtłodny to generalnie nie jestem w stanie myslec o czym innym jak o jedzeniu i przed każdą klasówka musz ezjesc jakies kanapki bo bym nie dał rady chyba
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: ziomalka »

Ambasador pisze:wdług mnie jedzenie bardzo pomaga w nauce. ja kiedy jestem gtłodny to generalnie nie jestem w stanie myslec o czym innym jak o jedzeniu i przed każdą klasówka musz ezjesc jakies kanapki bo bym nie dał rady chyba
ja bym padła ucząc sie o pustym żołądku
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: MiRACiDiUM »

U mnie też ciężko z nauką na głodniaka, najlepiej mi się uczy przy jakiejś dobrej herbatce albo gorącej czekoladzie.
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Chlamydocassis »

Ja też na głodnego zbyt wiele się nie naucze dlatego właśnie lecę po coś do jedzonka
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: Głód sprzyja uczeniu się

Post autor: Ambasador »

a czy ktos z was keidys próbował sie uczyc pod wpływem alkoholu ja nigdy tego nie robiłem ale ciekawi mnie jakie by były efekty
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości