Gruczoły płciowe.

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
tlen
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2011, o 10:28

Gruczoły płciowe.

Post autor: tlen »

Witajcie.

Zająłem się ostatnio tematyką osocza nasienia i pewna rzecz mnie niepokoi. W Salomonie mam informację: prostaglandyny wydzielane przez pęcherzyki nasienne wywołują skurcz macicy [.]". W książce Sylwanowicza nie mówi się o prostaglandynach przy pęcherzykach, lecz przy sterczu. Wówczas mają one zadanie spowolnić skurcze macicy i rozluźnić brzuszny koniec jajowodu. Nie wiem jak to ze sobą połączyć.

Następna sprawa w Hoserze mam info, że wydzielina prostaty ma ph 6,5 a w Salomonie, że jest zasadowa i dlatego neutralizuje kwaśny odczyn pochwy. ?

I ostatnia rzecz. Czy prawdą jest, że gruczoły Cowpera, której wydzielina jest zasadowa neutralizują kwaśny odczyn cewki moczowej, szykując niejako drogę plemnikom i dodatkowo nawilżają prącie? Jeżeli tak, to co za substancja nawilża prącie.

Dziękuję z góry za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości