grupy dziekańskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
plotek
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2010, o 21:48

grupy dziekańskie

Post autor: plotek »

hej , wie ktoś może czy jest już znany podział na grupy ?
meijin
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 22:38

Re: grupy dziekańskie

Post autor: meijin »

Niestety, nie mam pojęcia. ogólnie rzecz biorąc sekcja, w której miało by się to znaleźć na stronie ump zniknęła w sposób magiczny i niewyjaśniony.
immature90
Posty: 14
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 18:39

Re: grupy dziekańskie

Post autor: immature90 »

10 września jeszcze jest egzamin dla studentów z niestacjonarnych.a jak wiadomo, oni uczęszczają na zajęcia razem z tymi ze stacjonarnych. wiec na pewno po 10, jeli już. Ale chyba dostaliście płytki w przesyłce z UMP.tam było napisane, ze podział na grupy pojawi się na stronie pod koniec września. Więc myślę, ze w ostatnim tygodniu wakacji sie dowiemy!
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Gryllerin »

Podział na grupy ma być opracowywany 13 września i pojawić się w internecie w połowie tego miesiąca również z planem (stoma), a plan lek1 jest

pees. Podobno w planie dla stomy mają się pojawić jakieś większe zmiany.
plotek
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2010, o 21:48

Re: grupy dziekańskie

Post autor: plotek »

fakt ,trzeba poczekać na test niestacjonarnych
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: grupy dziekańskie

Post autor: doktorka »

grupe mozna sobie oszacowac na podstawie zaawansowania jezyka i braku łaciny. Osoby zwolnione z laciny sa w tych samych grupach i sa to grupy zazwyczaj powyzej 12. Grupa 11, 12 to najczesciej grupy niemieckie. Grupa 1-10 angielskie z łacina, wg zaawansowania (1 i 2 to najczesciej grupy na poziomie CAE z angielskiego lub po maturze miedzynarodowej, kolejne grupy wg malejacego poziomu jezyka). Grupy bez laciny, tak od 13-16 to znow angielski i znow wg zaawansowania. Czyli podsumowujac-jeste zajebiaszczy z angielskiego i zwolniony z laciny? To bedziesz w okolicach 13 grupy. Z angola wymiatasz, ale musisz odpykac lacine? To bedziesz w 1 lub 2. No i tym sposobem mozna sobie mniej wiecej wyobrazic jak bedzie sie dla kogo plan prezentowal
Awatar użytkownika
rolmopsik
Posty: 40
Rejestracja: 7 lip 2010, o 12:52

Re: grupy dziekańskie

Post autor: rolmopsik »

Hej doktorka, dzięki za info ale jednego nie do końca rozumiem - skoro podział na grupy następuje we wrześniu, to skąd UMP wie, kto się zwalnia z łaciny? Każdy, kto ma z niej 5 na świadectwie jest automatycznie zwolniony? Bo np. kumpela ma 5 z łaciny ale nie chce się zwalniać z zajęć (pasjonatka)

immature90
Posty: 14
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 18:39

Re: grupy dziekańskie

Post autor: immature90 »

A ze stomą jak to jest? Podobnie jak na lekarskim?
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Headache »

rolmopsik, Jeżeli na świadectwie jest ocena dobra lub bardzo dobra taka osoba jest uznawana za tą co łumie łacinę No i dodatkowo, jeśli nie pojawiłeś się na teście językowym to trafiasz najczęściej do grupy o średnim poziomie angielskiego. No chyba że ewidentnie gdzies brakuje ludzi to wtedy wrzucą Cię tam gdzie te braki są.
Awatar użytkownika
rolmopsik
Posty: 40
Rejestracja: 7 lip 2010, o 12:52

Re: grupy dziekańskie

Post autor: rolmopsik »

THX, Head! (dawno się nie udzielałeś) a z anglika zamiast iść na test zaniosłam im CAE, ale pomału zaczynam żałować, bo większość moich znajomych nie wymiata z ANG i pewnie będziemy w różnych grupach.

plotek
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2010, o 21:48

Re: grupy dziekańskie

Post autor: plotek »

dzięki doktorka , to już wiem ,że jestem w 10 grupie
Awatar użytkownika
Gryllerin
Posty: 118
Rejestracja: 3 lip 2010, o 16:08

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Gryllerin »

plotek pisze:hej , wie ktoś może czy jest już znany podział na grupy ?
Dzisiaj pani Król podobno układała grupy, ale i tak przed ujawnieniem ich muszą być zatwierdzone przez panią kierownik która pojawi się dopiero w poniedziałek (prawdopodobnie ma urlop)
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: grupy dziekańskie

Post autor: Headache »

Na lekarskim grupy dziekańskie (z tego co mi wiadomo) też już dzisiaj powstały
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości