Help

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
AbGart
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 20:25

Help

Post autor: AbGart »

Siema.Jestem nowy i mam pare pytan :1podajce mi liste pokarmu dla fretki jak jakies karmy to pliz o nazwy 2. i czy moge np jajko kurze rozbic skrupke i do miski 3.a mozna kupić jakaś wędline ze sklepu nie wiem dokladnie jaka .4jakiej wielkosci klatke 5.jakjej wielkosci rosna fretki/tchórzfretki ? i czym sie rożnia 6.co to znaczy sterlizacja czy cos w tym stylu i prosze o odp i nie przysylać stron fretki jeszcze nie mam ale jest taka slodka ze nie moge sie oprzec kupna wiem jaki to obowiazek

o przypomniało mi się.czy fretki rozpoznaja po zapachu ? np jak mnie powachaja to juz bede take badzej oswojone i czy boli jak ugryza

[ Dodano: |29 Sie 2009|, o 21:44 ]
I jak byście mi umieli wszystko wytumaczyć bym bym pardzo wdzieczny

[ Dodano: |29 Sie 2009|, o 21:45 ]
sorki za błędy ]

[ Dodano: |30 Sie 2009|, o 15:19 ]
i do czego można porownac zapach fretki
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Help

Post autor: karchola »

fretki.org.pl i będę przysyłać strony bo tam jest wszystko ładnie opisane. Jeżeli nie chce Ci się przeglądać tej strony albo nie masz na to czasu to nie będziesz odpowiednim opiekunem dla tego zwierzątka. Słodko to Ona tylko wygląda. Na forum tej strony jest wszystko opisane. Na głównej są zdjęcia pokazujące co frecia potrafi zrobić i jak mocno gryzie - to istny krwiopijca ] Fretka to nie zwierzątko dla dziecka, któremu znudzi się po miesiącu. Trzeba myśleć o zwierzątku a nie o sobie i aktualnym upodobaniu. Pozdrawiam i zachęcam do lektury.
AbGart
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 20:25

Re: Help

Post autor: AbGart »

Ale i tak mam pare pytan na ktore nie znalazłem odpowiedzi 1podajce mi liste pokarmu dla fretki jak jakies karmy to pliz o nazwy 2. i czy moge np jajko kurze rozbic skrupke i do miski a mozna kupić jakaś wędline ze sklepu nie wiem dokladnie jaką / do czego można porownac zapach fretki o ten zapcahc to kazy mowi ze to jest naturalne ale ja to wiem ale nie wiem do czego to podobne moze ktos umie to wytumaczyć .

[ Dodano: |30 Sie 2009|, o 23:00 ]
Gdzie można kupic fretke ? najlepiej białą chyba sie nazywa albiono ale nie wiem do końca .I kiedy można dostać osobniki cos koło 8 tygodni znaczy takie małe ze mozna juz kupic bo ja bym nie chciał giganta odraxu tylko takiego maluszka
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Help

Post autor: talagia »

karchola, poleciła strone na ktorej znajdziesz wszystko.
Jezeli wpadłaś na pomysł, zeby karmic zwierze wędliną ze sklepu to nie jestes zbyt dobra kandydatka na opiekuna dla fretki.
Fret śmierdzci piżmem
AbGart
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 20:25

Re: Help

Post autor: AbGart »

Czy ty mnie obraziłaś Ja jestem chłopakiem
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Help

Post autor: talagia »

AbGart pisze:Czy ty mnie obraziłaś Ja jestem chłopakiem
Oj chyba jestes zbyt wrażliwy Moj błąd, jednak nie uważam, ze masz powod do obrażania temat chyba tego nie dotyczy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości