Herbata dla szyszorków;-)

jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: jjjkkk »

Na mojego Psuja cherbata zadziałała jak trawka na ludzi! Zjadł torebkę rumianku i zwykłej herbaty a później przez 5 godzin biegał jak zwariowany! Jak już wsadziliśmy go na noc do klatki to o dziwo nie szalał ale tak sie rozgadął że do godziny w nocy ciągle chciało mu się z nami rozmawiać! Dlatego tej nocy biegał po pokoju jak spaliśmy
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: Szyszek1993 »

Poza tym nie ludżmy się, do herbat nie trafiają najlepszej jakości suszone zioła. owoce- niestety, więc czy są one nieszkdoliwe, nie wiem do końca!
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: jjjkkk »

wies zmój dostał herbatke tetley to najgorszego świństwa tam nie ma chyba.ale rumianek już mu kupiłam za 50 gr:P ale nic mu narazie nie jest.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: Evka13 »

No tak, ale przecież nie wrzucają tam jakichś chemicznych środków, typu rozpuszczalnik - na pewno w herbatach nie ma nic co mogłoby zaszkodzić człowiekowi, czyli dla szylka też nie będą zabójcze.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: Szyszek1993 »

Nie chodzi mi o śiństwa typu chemikalia czy coś. Miałem na myśli nie zawsze świeże, najlpezszej jakości i w dobrych warunkach wysuszone roślinki. Przecież to produkcja masowa, tarfiają się zepsute rośliny itp. Tylko w reklamachDilm** itp. wygląda to bosko, wybierane najlpsze pędy a jak jest na prawde nie wiadomo, ale na pewno nie tak! Nie no myślę że jak zwykle rozsądne ilości nie zabiją!
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Herbata dla szyszorków;-)

Post autor: sisi88 »

male ilosci raz na jakis czas na pewno nie powinny zaszkodzic ] ja swoim diabłom wczoraj dalam susz z herbatki owocowej i wcinaly oby dwa bardzo im zasmakowalo :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości