Hodowla kropidlaka

Grzyby, grzybki w naszych lasach, ale także szeroko pojęta mikologia - nauka o grzybach, ich systematyce, budowie, fizjologii, a także znaczeniu dla człowieka
3backup
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2012, o 17:59

Hodowla kropidlaka

Post autor: 3backup »

Witam!
Wie ktos gdzie moge znalezc informacje o hodowli kropidlaka na chlebie? Mialem pisac o nim prace badawcza ale moja p z biologi stwierdzila ze raczej nie podolam wyhodowania okazalego grzyba z grzybnia, przez co musze przerzucić sie na jakas nudna roślinę, ale mimo to chce sprobowac(a nuz wyjdzie to od razu o nim pisze).

Tak wiec wie ktos jak go wyhodowac, zabezpieczyc zeby sie nie rozprzestrzenil na reszte domu itp? Kazda informacja cenna.
z gory dziekuje za pomoc.
Mycorrhiz-al-seven
Posty: 8
Rejestracja: 4 mar 2012, o 16:18

Re: Hodowla kropidlaka

Post autor: Mycorrhiz-al-seven »

Nie da się w warunkach domowych zabezpieczyć grzyba przed rozprzestrzenieniem się po całym domu Chyba, że przed jego wyhodowaniem go zamkniesz i już nie będziesz w ogóle otwierał
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Hodowla kropidlaka

Post autor: Stalowy »

Zrób z nim jak Hagrid z Aragogiem - w kartonie, w piwnicy i po sprawie
Mycorrhiz-al-seven
Posty: 8
Rejestracja: 4 mar 2012, o 16:18

Re: Hodowla kropidlaka

Post autor: Mycorrhiz-al-seven »

Bądź znajdź w inte.rnecie przepis na glove-boxa.
3backup
Posty: 18
Rejestracja: 8 mar 2012, o 17:59

Re: Hodowla kropidlaka

Post autor: 3backup »

Po prostu chyba sobie daruje bo duzo informacji na ten temat to niema
marmat00
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2012, o 18:21

Re: Hodowla kropidlaka

Post autor: marmat00 »

Mogę powiedzieć ci co i jak ale napisz do mnie na GG (nie chcę żeby dali mi bana albo coś za takie przepisy) a poza tym dla osoby zdrowej istnieją gatunki kropidlaka względnie nie szkodliwe.

Moje GG: 2321919
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości