Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Felicia
Posty: 23
Rejestracja: 3 paź 2010, o 19:47

Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Post autor: Felicia »

Witam. Interesuje mnie kurs: hodowla zwierząt laboratoryjnych, jednak kocham zwierzęta i nie chcę ich krzywidzc. Czy jest ktos zorientowany w tym kursie? Może ktoś powiedziec mi szczerze, czy zwierzatka sie krzwidzi na tych zajeciach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Post autor: Miniaa »

Nie krzywdzi się, ale uczysz się teoretycznie jak je humanitarnie zabija.
ashmodan

Re: Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Post autor: ashmodan »

kocham zwierzątka i chce je hodować do testów i uśmiercania. dobre. co za różnica czy ty je dręczysz czy osoba, która odbiera zwierzęta od Ciebie. w takim zawodzie trzeba sie nauczyć znieczulicy. myśle że lepiej jak sobie odpuścisz
feelicia

Re: Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Post autor: feelicia »

[quote="ashmodan"]kocham zwierzątka i chce je hodować do testów i uśmiercania. dobre. co za różnica czy ty je dręczysz czy osoba, która odbiera zwierzęta od Ciebie. w takim zawodzie trzeba sie nauczyć znieczulicy. myśle że lepiej jak sobie odpuścisz
Nie wiem czy masz jakis problem, ale tak sie wydaje. Wcale nie chce hodować ich do testow interesuje mnie ten kurs, poniewaz chce jeszcze startowac na weterynarie i chcialabym nauczyc sie pobierac krew od zwierząt itd.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Hodowla zwierząt laboratoryjnych

Post autor: zoo_ »

poniewaz chce jeszcze startowac na weterynarie i chcialabym nauczyc sie pobierac krew od zwierząt itd.
Myślę, że na studiach się tego nauczysz, nie musisz iść tam z zapasem doświadczenia i umiejętności.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości