homoseksualizm

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: homoseksualizm

Post autor: Jakusz »

No, to by tłumaczyło przetrwanie zjawiska w przyrodzie:P
Nawet bardzo by tłumaczyło. Moim zdaniem całkiem logiczne wnioski, jeśli wierzyć poprawności badań. Zobaczymy, jak się sprawa rozwinie i czy badania zostaną potwierdzone.
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: homoseksualizm

Post autor: DK »

Do Yeast
Ja tylko opisywalam pewne mechanizmy! Nie bylo to moje zdanie. Jestem jak najbardziej za legalizacja takich zwiazkow i kultem jednostki w spoleczenstwie:P Jednak raczej trudno sie nie zgodzic ze kultu jednostka dla spoleczestwa jest spoleczenstu wyjatkowo na reke jesli chodzi o sytuacje niebezpieczenstwa, bo zamiast kazdy broni swojego jest kazdy broni swojego spoleczenstwa.
zuy_misio
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2010, o 20:16

Re: homoseksualizm

Post autor: zuy_misio »

Temat odświeżam.

Może będzie to trochę inne spojrzenie na bo jestem homoseksualistą (o ile osoba o takiej orientacji już się nie wypowiadała, sry 30 stron mnie przeraziło), konkretnie gejem.

Ogólnie bardzo źle się czuję przez niechęć społeczeństwa do akceptacji zjawiska homoseksualizmu. Przez to też nie ujawniłem się z moją orientacją seksualną. Czuje się skazany na udawanie życia hetero (co nie przychodzi mi z trudem), lub odtrącenie od dużej części ludzi, na których mi zależy. Patrzeć na kobietę to jak patrzeć na piękny obraz. wiesz, że jest piękny, ale nic więcej. Z płcią przeciwną byłem już wiele razy, jednak to po prostu nie zaspokaja. Nie szukam też jakichś przelotnych partnerów, w ogóle na razie nie szukam, ale jestem nastawiony na stabilizację.

W kontekście choroby. Nie wiem. Nie znam się niestety tak na medycynie, genetyce czy innej dziedzinie nauki. Irytują mnie natomiast postawy niektórych forumowiczów typu Ja już swoje powiedziałem, żaden argument mnie nie przekona lub To nie jest normalne!

Co do legalizacji związków jestem oczywiście za. Nawet nie dla samej legalizacji, ale do tego by społeczeństwo przez owy proceder zaczęło akceptować homoseksualizm. Niebanalne były też argumenty odnośnie pokrewieństwa przy spadkach czy wypadkach.

Propos dzieci. Sam nie wiem czy chciałbym je mieć, wiedząc o tym, że dwóch tatusiów źle na nich wpływa, psuje im psychikę. Jednak jestem zdania, że wychowanie przebiegać będzie niemalże tak samo jak u par heteroseksualnych - to jest wszystko będzie zależeć od osobowości tych dwojga. Myślę też, że najbardziej ranić mogłyby te dzieci komentarze zasłyszane od społeczeństwa antagonistycznie nastawionego do homo i bi.

Parady są mi obce. Nigdy jakoś się nimi nie interesowałem, a niektóre kreacje panów mnie przerażały.

W przyszłości liczę, że sytuacje w Polsce się zmieni. Bo na prawdę trudno jest funkcjonować przy obecnym nastawieniu.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: homoseksualizm

Post autor: Padre Morf »

Ludzie co wy tak z tą Biblią wylatujecie.

O tym, że jaką miarką mierzysz taką ci odmierzą itp jakoś wszyscy zapominają ]
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: homoseksualizm

Post autor: Stalowy »

Homoseksualizm był zawsze, kolejne etapy cywilizacji potrafiły to zaakceptować. Homoseksualiści są mi całkowicie obojętni, dopóki nie zamierzają adoptować dzieci i wchodzić mi bezczelnie w oczy swoją innością". Parady to kompletny bezsens, one zrażają ludzi jeszcze bardziej aniżeli miałyby założony cel

[at] - biblijne gadanie, a zastanawiam się czy jesteś świadoma tego jak wielu homoseksualistów jest w Kościele św.? Jak wielu biskupów na przestrzeni wieków miało takie skłonności. Niejednokrotnie przyznając się otwarcieCzasem wystarczy po prostu troszeczkę poczytać i nie być ignorantem
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: homoseksualizm

Post autor: Korczaszko »

A mnie ciekawi ilu homo może poruszyć/przestraszyć tekst z Biblii. Zaraz wyjadę tu z Koranem i postraszę chrześcijańskich innowierców
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: homoseksualizm

Post autor: Padre Morf »

To po prostu wynaturzenie i choroba!

homofobia tysz
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: homoseksualizm

Post autor: Stalowy »

Jestem zarówno wbrew skajnym homosiom paradowym", jak i osobom takim jak Ty, Wantula.

Powtórzę jeszcze raz: homoseksualizm był ZAWSZE. Jako osoba mająca (jak sądzę) jako takie pojęcie o biologii, powinnaś (?) wiedzieć, że wszystko to jest wytłumaczalne.

W takim razie pytanie do Ciebie: to co masz zamiar zrobić z tymi wszystkimi chorymi"? Ukamienować? Powystrzelać? Stworzyć getto?. Słucham
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: homoseksualizm

Post autor: Korczaszko »

wantula, ja jestem przeciwko rudym, są wynaturzeniem!
Awatar użytkownika
domdom91
Posty: 48
Rejestracja: 5 sty 2010, o 17:33

Re: homoseksualizm

Post autor: domdom91 »

Wantula mój znajomy ma homoseksualnego chomika (do tego jest tak jakby rudy!).

Nie znasz może jakiejś przyparafialnej poradni dla rudych wynaturzonych homoseksualnych chomików? Ksiądz mówił kiedyś na mszy u nas w mieście że Bóg nie stworzył gejów i lesbijek, tylko jeśli banda ludzi w tęczowych koszulkach paraduje sobie na paradzie równości to takie zachowanie w niszczący sposób wspływa na psychikę młodego człowieka i staję się on homoseksualistą. Ten ksiądz był mądry!
Wszystko się zgadza bo ten chomik jak był mały to był kiedyś koło teleodbiornika jak mówili we wiadomościach o paradzie.
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: homoseksualizm

Post autor: yeast »

Homoseksualiści są mi całkowicie obojętni, dopóki nie zamierzają adoptować dzieci i wchodzić mi bezczelnie w oczy swoją innością".
A czym wg ciebie jest wchodzenie w oczy"? Ze beda sie zachowywac jak pary hetero - chodzic za raczke na spacer, calowac publicznie czy co?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: homoseksualizm

Post autor: Padre Morf »

Jest to kompletna zapaść wartości moralnych, etyki.

zgadzam się.
Próba leczenia czegoś czego się nie leczy jest upadkiem etyki ]
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: homoseksualizm

Post autor: jagoda* »

wantula pisze:Najważniejsza jest świadomość społeczeństwa i tych chorych ludzi, aby sobie uświadomili, że to coś nienaturalnego dla ludzi i zaczęli chodzić dobrowolnie na terapie. Zdecydowanie nie należy wprowadzać przymusu leczenia i organizować jakieś łapanki. Zadaniem osób rządzących i nas jest, aby homoseksualistą nie dawano specjalnych praw. Nie do przyjęcia są sytuacje, że związki homosiów walczą w Europie o prawa do opieki nad dziećmi i zawierania związków małżeńskich prawnie legalnych! Od tego już tylko mały krok do ich wypełznięcia na ulice i afiszowania się z miłością". Jest to kompletna zapaść wartości moralnych, etyki. Na znaczeniu tracą wszystkie zasady człowieczeństwa, ludzkie wartości. To może od razu pozwólmy pijakom prowadzić samochody, albo kryminalistą chodzić po ulicach?

A ty jak nie lubisz rudych to załóż własny temat, może jest was więcej.
aż przykro się czyta takie posty, szkoda że są jeszcze tacy ograniczeni ludzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości