I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Largix
Posty: 86
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 22:30

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Largix »

adu93 pisze:Largix, W loftach na Tymienieckiego to zawsze dobra lokalizacja
A co takiego wyjątkowego jest w tych loftach?

adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: adu93 »

Largix, Po prostu lubię taką zabudowę, ale jak kto woli
Awatar użytkownika
Largix
Posty: 86
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 22:30

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Largix »

A mieszkają tam w ogóle jacyś studenci? d
I da rade znaleźć tam coś w rosądnych cenach? Bo jak tak patrze na allegro to ceny kosmiczne. :d

adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: adu93 »

Mam tam kilku znajomych, ale oni raczej mają mieszkania wykupione, nie słyszałam, żeby ktoś wynajmował.
Karol676
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 19:29

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Karol676 »

[at] bez sensu w loftach brać mieszkanie, trochę daleko według mnie do dojazdu na zajęcia, a ceny ostatnio mieszkań tam ostro poleciały w dół bo nikt nie chce tam mieszkać.
Awatar użytkownika
Largix
Posty: 86
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 22:30

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Largix »

Dzisiaj byłem w Łodzi oglądać mieszkanie i aż tak strasznie daleko na zajęcia nie jest. Raczej będę na zajęcia jeździł samochodem, więc komunikacja miejska w tamtym rejonie za bardzo mnie nie interesuje.
Karol676
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 19:29

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Karol676 »

Nie no to jak autem to spoko, ja mieszkam na widzewie to autem do CKD mam 10 minut (tylko jedne światła po drodze) na narutowicza moze 20, a na hallera 30, ale gdyby nie te wszystkie remonty w Łodzi byłoby duzo szybciej

aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: aniulka019 »

Largix pisze:
adu93 pisze:antimattera, Uderzajcie w Śródmieście, w okolicach Kilińskiego, Kopcińskiego, Narutowicza, Zielonej, tam powinien być ok dojazd.
A Tymienieckiego to dobra lokalizacja? d

Opłaca się brać samochód na studia? Jest gdzie parkować? Szybciej się nim dojedzie niż komunikacją miejską? (pytam, bo nigdy wcześniej nie miałem styczności z życiem w większym mieście )

Jeszcze mam jedno pytanie co do ćwiczeń. Przeglądałem plan i zauważyłem, że w tym samym czasie zajęcia ma kilka grup. Grupy do zajęć są jakoś łączone, czy każda grupa ma je osobno?
Pod CKD masz duże bezpłatny parking, z Narutowicza (anatomia i histo, 3x w tygodniu) jest już problem, bo zajęcia w południe, trzeba się pokręcić żeby coś znależć i często są to płatne parkingi. Na hallera (angielski i biologia) chyba nigdy nie udało nam się stanąć bezpłatnie.

Co do pytań odnośnie łączonych grup - anatomia - ma się swojego asystenta, ale o danej godzinie na tej samej dużej sali zajęcia mają też inne grupy. Histologia - 4 lub 6 grup na sali przy osobnych stołach, wspólna prelekcja, patrzenie w szkiełka ze swoim asystentem. Biologia - 2 grupy na sali, wspólna prelekcja, dalsza część już ze swoim asystentem. Grupa angielskiego to 2 grupy studenckie
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: wojtass »

aniulka019 pisze:Na hallera (angielski i biologia) chyba nigdy nie udało nam się stanąć bezpłatnie.
Na Hallera można z powodzeniem zaparkować za darmo na 6 sierpnia, a do biologii i angielskiego wejść przez ten cały wielki plac obok AZS.
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: aniulka019 »

wojtass pisze:
aniulka019 pisze:Na hallera (angielski i biologia) chyba nigdy nie udało nam się stanąć bezpłatnie.
Na Hallera można z powodzeniem zaparkować za darmo na 6 sierpnia, a do biologii i angielskiego wejść przez ten cały wielki plac obok AZS.
ja wiem, że można, ale miejsca nie znalazłam nigdy, może dlatego też, że zajęcia mieliśmy w okołopołudniowych godzinach.
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: pistolet007 »

aniulka019 pisze:
wojtass pisze:
aniulka019 pisze:Na hallera (angielski i biologia) chyba nigdy nie udało nam się stanąć bezpłatnie.
Na Hallera można z powodzeniem zaparkować za darmo na 6 sierpnia, a do biologii i angielskiego wejść przez ten cały wielki plac obok AZS.
ja wiem, że można, ale miejsca nie znalazłam nigdy, może dlatego też, że zajęcia mieliśmy w okołopołudniowych godzinach.
Albo nie umiesz parkować




PS. Taki żart

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: Giardia Lamblia »

Ze względu na trochę wolnego czasu, stworzyłem chomika i będę dodawać do niego najważniejsze według mnie materiały, które jeszcze posiadam na komputerze.

Z każdym dniem powinno być tego coraz więcej.

Jest co najmniej kilka chomików z materiałami dla studentów UMEDu, dlatego nie będę reuploadować wszystkiego. Będą tam zamieszczone materiały mojego rocznika, moje i jak już pisałem te, które się przydały w taki czy inny sposób. Komuś również może się przydać.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Co warto wiedzieć zaczynając studia na wydziale lekarski

Post autor: sassa »

Giardia Lamblia dzięki, przyda się na pewno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości