I rok na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: AllMySecrets »

glownie trzeba znac Bochenka, na wyklady rzadko sie chodzi, na wykladach i tak nie ma nic wiecej niz w Bochenku, jezeli jest malo czasu a trzeba cos sie nauczyc to Skawina albo Pituchowa

hmm ile odpada ciezko powiedziec bo czesc rezygnuje po miesiacu, bo stwierdza ze nie da rady, czesc osob ma anatomie na drugim roku
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Dudek »

anatomie na drugim roku mają chyba 3 os. i to się musieli postarać bo był 1termin,2termin,3termin,1komis,2komis.
Ja się uczyłem tylko i wyłącznie z Bochenka. Na wykładach byłem tylko tych trzech czy dwóch obowiązkowych.
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

Aha, czyli Bochenek . Więc jakbym się dostała i powiedzmy uczyła sumiennie z Bochenka to zaliczę pierwszy rok? W sumie więc było 5 terminów do zalicznia egzaminu.
Awatar użytkownika
AllMySecrets
Posty: 169
Rejestracja: 1 lip 2010, o 11:17

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: AllMySecrets »

spokojnie niektorzy ucza sie tyle co nic i zaliczaja fartem, nie trzeba panikowac
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _KALINA_ »

Dziękuję , jeszcze raz za wszystkie informacje
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: justina89 »

AllMySecrets pisze:spokojnie niektorzy ucza sie tyle co nic i zaliczaja fartem, nie trzeba panikowac
Dokładnie. Na zaliczenie wbrew pozorom nie składa się tylko wykucie Bochenka ale również szczęście i przede wszystkim asystent.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Stalowy »

_KALINA_ pisze:(.) i powiedzmy uczyła sumiennie z Bochenka (.)
Uczyła sumiennie z Bochenka
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _włóczykij »

Z waszych obserwacji mozecie powiedziec, ze ludzie ktorzy poprawiaja mature, wczesniej na jaki zastepczy kierunek poszli? ratownictwo medyczne?
sebeczek
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2010, o 12:34

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: sebeczek »

Miec szczescie to podstawa studiowania. Czasem ktoś kto mniej umie dostanie lepsza ocenę, a ktoś kto się uczył nie zaliczy. Zwłaszcza jeśli forma zaliczenia jest test abcd.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Stalowy »

ixigrekzet, farmacja, biotechnologia, analityka, biologia. Tak przy najmniej to mniej więcej rozkłada się u mnie. Ratowników nie znam żadnych.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: _włóczykij »

Stalowy, no tak bo te kierunki sa popularne zaraz po stomie/leku

ale kierowałam wyborem, gdzie jest latwiej zeby przy okazji poprawic biologie i chemie (na lekarski) praktycznie od zera:)
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: ebedziebe »

Trzeba mieć szczęście .
Nauki jest sporo ale prawdę powiedziawszy przy książkach siedziałem sumiennie w październiku a później jakoś to będzie . Co prawda są momenty kiedy człowiek nie wie w co włożyć ręce bo z 1 strony powinien się uczyć głowy i szyji a z 2 strony wciąż ma poprawkę z brzucha ale ogólnie da sie żyć i nauka to nie całe życie.
Chociaż przyznam ze te studia mnie trochę zawiodły bo są nudne i czekam z nadzieją na lata od 3 w gorę
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Dudek »

Już drugi rok jest dużo ciekawszy mówie o biochemii i fizjologii . Dużym urozmaiceniem jest właśnie nauka różnych przedmiotów a nie, wieczne wertowanie Bochenka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości