I rok :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: I rok :)

Post autor: Solituda »

Polaris a wiesz mo?e ile mniej wi?cej osób liczy grupa ?
Polaris
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2008, o 20:06

Re: I rok :)

Post autor: Polaris »

Grupa liczy oko?o 25 osób. Z tego co wiem istnieje równie? mo?liwo przeniesienia si? do innej grupy, ale to chyba trzeba zrobi? jeszcze przed stworzeniem grup.
Natalia;)
Posty: 59
Rejestracja: 13 maja 2008, o 05:37

Re: I rok :)

Post autor: Natalia;) »

Ja mam nazwisko na G. Kto ze mn? do grupy chce?
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: I rok :)

Post autor: Solituda »

To jak si? przenie skoro jeszcze nikt grup nie zrobi? ?
Chod?cie wszyscy do jednej
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: I rok :)

Post autor: Mahora »

Moje nazwisko na S.
Ale nie liczcie, ?e jest dzielone zgodnie z alfabetem. Oni maja inny system. Moich kolegów tak podzielili, ?e sa w jednej grupie, a nazwiska maj? po kolei na A, K i ?, wi?c ca?a rozpi?to alfabetu
Polaris
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2008, o 20:06

Re: I rok :)

Post autor: Polaris »

Czasami bywa tak, ?e jaka? grupa kolegów z liceum dostanie si? na jeden kierunek i wiadomo, ?e chc? by? razem w jednej grupie. Wtedy mniej wi?cej ju? wiedz? po nazwiskach czy b?d? razem i jak co? to pisz? pro?by o przeniesienie do innej grupy. Z tego co wiem mo?na przenie si? te? do innej grupy, gdy ju? ma si? jak przydzielon?, ale pro?ba musi by? bardzo dobrze umotywowana.
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: I rok :)

Post autor: Mahora »

Mo?na si? te? wcze?niej do danej grupy zapisa?, wiedz?c kto jaki przedmiot b?dzie wyk?ada?
Ja tam zdaje si? na los. jak mnie przydziel? to ok. Jestem otwarta na wszelkie nowe znajomo?ci
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: I rok :)

Post autor: Solituda »

O kurka a jak si? dowiedzie? kto co b?dzie wyk?ada? ? P
Mo?e to i nawet lepiej, ?e b?dziemy w ró?nych grupach, b?dziemy si? wymienia? pytaniami czy czym? tam P
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: I rok :)

Post autor: riczi89 »

A jak mnie przydziel? do jakiej? grupy, przenios? si? a potem b?d? ?a?owa Te? zdaje si? na los. co b?dzie, to b?dzie mo?e wcale nie tak ?le oby.
Awatar użytkownika
Mahora
Posty: 125
Rejestracja: 29 lip 2008, o 14:02

Re: I rok :)

Post autor: Mahora »

Solituda pisze:O kurka a jak si? dowiedzie? kto co b?dzie wyk?ada? ? P
Mo?e to i nawet lepiej, ?e b?dziemy w ró?nych grupach, b?dziemy si? wymienia? pytaniami czy czym? tam P
W ten sposób, ?e ma sie znajomych na ro?nych latach medycyny i przy piwku dowiaduj? si? kto jest jaki
Iskierka88
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2008, o 07:05

Re: I rok :)

Post autor: Iskierka88 »

No ja te? s?ysza?am od starszej kole?anki, ?e podzia? na grupy nie ma nic wspólnego z alfabetem ) Zreszt? zawsze mo?na si? pointegrowa?, a to ?e znamy si? z forum pomo?e nam wymienia? si? pytaniami z wej?ciówek/kó?, opiniami o asystentach czy prowadz?cych, wiec tak czy siak b?dzie dobrze )

Pozdrawiam serdecznie :*
Iza
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: I rok :)

Post autor: Solituda »

Niestety ?adnych znajomków nie mam, b?d? poznawa? wszystko i wszystkich sama , mam nadzieje ?e trafie do jakie? porz?dnej grupy a jak nie to trzeba b?dzie i to prze?y?

[ Dodano: Wto Sie 26, 2008 18:12 ]
A poza tym wyda?o si? ! Powiadaj?, ?e na medyku nie ma czasu na piwo a jednak, mo?e nie wszystko stracone
Polaris
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2008, o 20:06

Re: I rok :)

Post autor: Polaris »

Podzia? alfabetyczny - sam si? zastanawiam jak to jest. Brat si? na 100% upiera, ?e jest alfabetyczny. Podobno ogólnie wyk?adowcy s? ok, tylko najgorzej jak si? trafi anatomi? z takim jednym Panem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości