Ile osób odpada na Medycynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: randomlogin »

No wiem. Tez jestem na 1. roku, wiec widzialem ten aneks i egzamin. Mimo wszystko to bardzo ulatwia sprawe - nawet jesli nie zawiera wszystkiego.

Awatar użytkownika
MrBrightside
Posty: 266
Rejestracja: 23 lip 2013, o 18:52

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: MrBrightside »

tchorz pisze: pisałam sobie testowo testy z SUM (bo takie miałam) i wychodziło,że bym zdała, choć oni uczą się z Bochenka.
To chyba jakieś starsze te testy, rok temu katedra anatomii z Kato na egzaminie dała pytania jak ze Scapuli, więc jeśli taki egzamin byś zdała, to nie wyobrażam sobie, czego oczekuje od biednych pierwszaczków UJ. :v
Awatar użytkownika
Marecki
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2010, o 14:48

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Marecki »

Może to były teściki z Zabrza, które de facto nie są trudne
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: tchorz »

Możliwe, bo w porównaniu z testami z UJ były bardzo łatwe, a nie typu
odpowiedź a i c jest prawdziwa jesli f jest fałszywa. no moze ciut przesadzam. Ale szukałam (nie giełdach, w Magazynie) testów z zanatomii i żadnych porównywalnych trudnością nie znalazłam.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: goodman »

We Wrocku ostatecznie anate uwaliło ponad 60 osób, teraz z biochy na drugim roku ponad 80 pisze w poniedziałek 3ci termin. W większości poprawki dotyczą dziewczyn choć na roku jest ich 30-35%. U nas na szczęście można brać warunki z każdego przedmiotu (max. 2 uwalone przedmioty w semestrze) i są na drugim roku ludzie z uwaloną np. anatą i histo, które muszą zdać, jak chcą iść dalej na 3ci, a jak nie to powtarzają I rok. Za to wszystko się ofc płaci, np. taki warunek z anaty kosztuje ok. 7k.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: karooolajn »

tchorz nie wiem jak mogłaś zdać teściki z WLK skoro pomijacie część materiału, którą my przerabiamy
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Aksolotl »

Tylko w Łodzi trzeba mieć zaliczoną anat żeby zacząć fizjo? :v tak w każdym razie głosi karta przedmiotu prześwietnej operacji sukces. A tu słyszę można warunek, na uj robią równolegle.

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Korczaszko »

kocham te przepychanki ale wy macie proste testy nieprawda bo macie łatwiejsze

o jak mi źle, o jak ja mam najtrudniej
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Erick »

W Kato anatomia faktycznie ciężka, ciągle na kolosach bazę powtarzają
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: _Samira_ »

Aksolotl, u nas w syllabusie jest wpisane, że trzeba zdać anatomię żeby zacząć fizjo. Aczkolwiek znam człowieka z repetą, robiącego fizjologię awansem. Ale na pewno nie jest to standardowa praktyka, a dlaczego się zgodzili - nie wiem.
Korczaszko pisze:kocham te przepychanki ale wy macie proste testy nieprawda bo macie łatwiejszelt3

o jak mi źle, o jak ja mam najtrudniej
Słysząc takie rzeczy zawsze mam ochotę odpowiedzieć ok, masz najgorzej, przesrane, przegrałaś życie, gratuluję
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

Bo przeciesz poziom trudnosci pierdol z anaty jest wyznacznikiem przyszlego powodzenia w zawodzie :v Ale lans jest.

Pani Buka
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: mossa »

goodman, 60 osób z warunkiem z anatomii? Serio? O.O Nie powiem, BG się rozkręca coraz bardziej. W moim roczniku ostatecznie uwaliły 3 czy 4. Ale pocieszam - jak już przebrniecie przez te głupoty to później jest lepiej, są jakieś jednostki powtarzające farmę czy internę ale to raczej pojedyncze przypadki (chyba że wkurzycie genetykę ).
lek. mossa
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: ILE OSÓB ODPADA NA MEDYCYNEI

Post autor: Mårran »

U nas też było tak, że jeden rocznik ujebywał ksiażkowo, a następny miał 50 zerówkowiczów Zależy od humorku JMJM.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 81 gości