ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
andruss
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 22:42

ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: andruss »

jak w temacie jakie progi byly na biologie w tym roku na ile wystarczy zdac rozszerzenie z biol-chem zeby sie załapać do grona 250 szczęśloiwców kompletnie nigdzie moge znalezc na ten temat info a porzeciez chyba sa tu jacys studenci Biol UJ
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: Miniaa »

Ja zdawałam samą biologię R na 78% i jestem na Biologii Dostać się trudno nie było. Wydaje mi się, że szczęśliwców jest 300 osób To duużo. Na pewno każdy kto chce się załapie.
Awatar użytkownika
Miśka_
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:42

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: Miśka_ »

Rok temu nawet był drugi nabór i wzięli ludzi bez chemii zdanej. W tym chyba też dobierali. Pamiętaj, że liczą też polski i angielski .
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: Miniaa »

Jak się zda dobrze biol, ang i pol to się można w pierwszej rekrutacji spokojnie dostać. Jest też sporo osób z podstawową chemią
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: oszka »

a mi powiedzieli na forum ze bez chemii mnie nie wezma w ogole pod uwage przy rekrutacji:/ i dlatego sie na chemie zdecydowalam mimo ze jestem na humanie:/ nie jest latwo no ale coz.
my jeszcze zamiast angola albo polskiego mozemy wziasc matematyke bo jest liczona korzystniej niz polski bo razy 1,5
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: Miniaa »

Kochana, uwierz mi że wiem co mówię. Inna sprawa, że pierwszy rok to praktycznie sama chemia, tj. chemia ogólna i nieorganiczna(wykłady, konwersatoria, laboratoria) chemia organiczna (wykłady, konwersatoria, a w drugim semestrze laborki). Bez wiedzy chemicznej jest bardzo trudno się zaaklimatyzować na początku, a dalej to nie wiem bo jestem na pierwszym roku
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: oszka »

a studiujesz oczywiscie na uj? i jak Ci sie podoba?
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: ILE PUNKTÓW NA BIOLOGIE UJ? 2009

Post autor: Miniaa »

Póki co przeklinam mój wybór i zastanawiam się nad rezygnacją, ale nie chce cie zniechęcać, bo każdy ma swoja opinie i jest możliwe że za 2 miesiące spodoba mi się. jakbyś chciała pogadać to napisz pw to Ci opowiem wszystko I nie mam zamiaru przedstawiać wszystkiego w czarnych barwach, po marudzę tylko odrobinkę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości