Ile się czeka na odpowiedź z OKE Poznań? Co po zmianie wyniku?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
drwijas
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2019, o 15:10

Ile się czeka na odpowiedź z OKE Poznań? Co po zmianie wyniku?

Post autor: drwijas »

Czy ktoś z was wie ile się czeka na odpowiedź z oke poznań w sprawie odwołania od wyniku z matury?

Trzeba im dostarczyć stary aneks osobiście? 350 kilometrów w jedną stronę… to jest jakieś chore generowanie dodatkowych kosztów :(

Nie dość że trzeba za tą maturę zapłacić to jeszcze zamknięte zadania są błędnie sprawdzone…

Co należy zrobić jak już będę miał podwyższony wynik? Czy jeśli będę się łapał do aktualnego progu po zmianie wyników to od razu zakwalifikują mnie do przyjęcia?
Izzi23
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2017, o 16:35

Re: Ile się czeka na odpowiedź z OKE Poznań? Co po zmianie wyniku?

Post autor: Izzi23 »

Czeka się do dwóch tygodni, ale może jeśli chodzi o zadanie niewymagające wczytania się, to krócej.
Po otrzymaniu decyzji o zmianie punktacji należy oddać stare świadectwo do szkoły macierzystej, która je odsyła. Nie wiem, czy tak samo jest z aneksami, ale pewnie tak.
Potem musisz powiadomić uczelnię o zmianie punktacji. Mam nadzieję, że będą ją uwzględniali od razu przy kolejnych listach. Sama też wysyłam odwołanie do OKE Poznań i jestem ciekawa, jak to wszystko przebiegnie i ile potrwa, zwłaszcza że dostałam się już na jeden kierunek i zawiozłam tam oryginał świadectwa, więc będę musiała go zabrać, ale obserwuję jeszcze listy na inne kierunki... Mam nadzieję, że gdybym miała się dostać w okresie, gdy nie miałabym już starego świadectwa i nie miałabym jeszcze nowego, to by mnie przyjęli...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości