Imona kotków

Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

Re: Imona kotków

Post autor: urma1 »

Imię o tak ale powstało z wyobraźni
czemu takie? wyjaśniam pod spodem
TIJA bo była niczyja
no to teraz i ja swojego kotka dodam
ma już swoją historie bo 7 września wracając do domu całkiem niespodziewanie jak z nikąd wszedł mi kotek pod nogi i olśnienie jaki on uroczy. Połasił się troszke i po stopniach przyszedł za mnoą pod drzwi, wszedł do domu oczarował żone i został do teraz, oczywiscie szukałem właściciela ale jak się okazało sąsiedzi widzieli go wiele wcześniej o wiele dalej.Jest taki śliczny. Po wczorajszej wizycie u weterynarza okazało się że ma 4 do 5 miesięcy i jest to młody kocurek, pani założyła mu książeczke i imie zostało rodzaju męskiego czyli TIJO a najciekawsze to że określając jego urodziny ma wpisane 1 kwiecień 2009
Ale przyznać musicie że kot jest uroczy a i wasze pewnie też i nie mniej kochane
Pozdrowienia dla wszystkich
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Imona kotków

Post autor: Orchidea »

To prawda,że uroczy
Awatar użytkownika
Inez007
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2009, o 16:10

Re: Imona kotków

Post autor: Inez007 »

a mój kotek ma na imię Benek ale i tak częściej mówie na niego Benioll albo muniek
Awatar użytkownika
pio91
Posty: 306
Rejestracja: 26 maja 2010, o 11:59

Re: Imona kotków

Post autor: pio91 »

Ja mam Pusię i Puśka. Pusia pochodzi ze wsi a Pusiek z miasta. Niezbyt się lubią, on ciągle ją gania i poluje na nią. Pusiek jest młodszy i był małym kociakiem gdy Pusia była już dorosła ale on ją wyraźnie zdominował, jeśli chcecie mieć dwa koty, które żyją w zgodzie to radzę abyście nabyli je w tym samym czasie.
charlotte
Posty: 143
Rejestracja: 6 sty 2008, o 14:32

Re: Imona kotków

Post autor: charlotte »

moja to Fiona.
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: Imona kotków

Post autor: Apsik »

Ja mam kotkę, wabi się Klusek, ale ma wiele innych imion": Kluska, Kocioł, Kurcok, imię zależy od sytuacji
aha
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2010, o 15:45

Re: Imona kotków

Post autor: aha »

mój kot nazywa się Kinay, dzięki niemu zmieniłam kompletnie zdanie o kotach, kiedyś mówiąc delikatnie nie przepadałam za nimi, nawet przychodząc do koleżanki, która miała kota o imieniu Maciek wołałam za nim kotlet", strasząc ze jak nic wyląduje na patelni, koleżanka była wściekła gdy po pewnym momencie kot zaczął reagować na imię Kotlet, a nie Maciek, no i do dzisiaj nosi imię nadane przeze mnie
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Imona kotków

Post autor: Litawor »

Mój starszy kot (7-letni) ma na imię Boni, co właściwie jest zdrobinieniem od Bonifacy. Młodszy (kilkumiesięczny) to Max.

Wcześniejsze koty, które miałem dłużej lub krócej, to: Gucio, Puszek, Mała (robocze imię, właściwego nie zdążyliśmy jej nadać przed śmiercią), Bazyl.

Właściwie wszystkie te imiona nadali moi rodzice.
Awatar użytkownika
Juli20
Posty: 39
Rejestracja: 30 cze 2010, o 10:28

Re: Imona kotków

Post autor: Juli20 »

Witam, ja mam kocią rodzinkę:
*Najstarsza kotka ma na imię Łata(ma 16 lat) i jest matką dwóch pozostałych. Ma bardzo miłe usposobienie, nigdy nie drapie, głośno mruczy i natrętnie pcha się na kolana.

*Druga kotka, ok. trzy-letnia nazywa się Macka(w jakimś języku to znaczy po prostu kotka), ale mówie na nią też Maculka, Mrut, Mruta, a czasami grubas bo jest tłuściutka. Jest dość nerwowa, pilnuje porządku w domu(spuszcza łomot psu, gdy za głośno szczeknie, często karci też inne koty, ale najczęściej obrywa pies), daje się pogłaskać tylko gdy ma dobry humor.

*Najmłodszy mój pupilek to kocurek o imieniu Burbuś(miałam taką książeczke dla dzieci o kotku Burbusiu, do którego jest nawet podobny). Często mówie na niego Burbel, Niuniuś i Mniumniuś(na dwa ostatnie reaguje). Jest malutki, uwielbia się bawić i brykać.
szczota
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2010, o 18:18

Re: Imona kotków

Post autor: szczota »

ja posiadam jednego kota - kocura.ma na imię Szczota ( żeńskie imię ma bo miała to być kotka, ale okazał się kocur). W kwietniu obecnego roku skończył 2 lata. Jest niewidomy na jedno oko, ale świetnie sobie radzi.i zawsze mam śmieszne sytuacje. Jest bardzo do mnie przywiązany.do takiego stopnia, że tylko ja mogę mu dać jeść, bo jak ktoś z mojej rodziny da, to nie ruszy. Jest bardzo inteligentny. Nigdy w domu nie załatwił się, mam go tak nauczone że tylko na dwór, i tak długo lata między nogami aż się go wypuści.
Awatar użytkownika
AlexisA
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:37

Re: Imona kotków

Post autor: AlexisA »

Na wsi były takie:
biały z czarną plamą na pyszczku Bonifacy
szara Migotka
potem biała w rude i czarne plamy Pestka
następnie był Simba (biało-rudy)

Obecnie jest Garfield i Plamka
asi-k
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2011, o 20:57

Re: Imona kotków

Post autor: asi-k »

Witajcie moje kocurki to:

Leoś

Elfii

i niebawem dołączy do nas Bonus:)
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: Imona kotków

Post autor: Salticidae »

Moje kocury to Traktor i Azazel. Co zabawniejsze, dziewczyna ze Słowenii z pewnego portalu napisała mi, że straszliwie spodobało jej się imię mojego Traktora i nazwała tak samo swojego kotka którego właśnie dostała Traktor ma więc imiennika za granicą!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości