INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Juby_91 »

Pewnie, przecież tak czy siak studiujesz z nami P
Awatar użytkownika
bajkowiec
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:16

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: bajkowiec »

Gdzieś czytałam ze tych niestacjonarnych traktuje się jako gorszych, ahhaha . No to już się nie moge doczekać
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Juby_91 »

Przez kogo są gorzej traktowani? Przez studentów czy wykładowców?
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: Katrishia »

to informujcie jak już się zainstalujecie w Gdańsku, to chociaż mini integrację zrobimy
w sumie ja też muszę wreszcie mieszkanie ogarnąć, w zasadzie już znalazłam fajne mieszkanie dzięki współlokatorce i mam nadzieję, że to już będzie TO i będę wreszcie mogła zaprzestać mozolnych poszukiwań, bo mam serdecznie dość dzwonienia z anonsami w łapie i oglądania, aby i tak w końcu stwierdzić:nieee
a co do obozu w Łazach to jeszcze się zastanawiam, bo w sumie bardziej kusi mnie ten rejs integracyjny
bajkowiec nie ma znaczenia czy jesteś na niestacjonarnych czy na stacjonarnych Na niestacjonarne też trzeba mieć w końcu odpowiednią, niemałą ilość pkt. A wyniki matury nie odzwierciedlają przecież stanu wiedzy i tego jak będzie szło danej osobie na studiach, także nie widzę powodów do gorszego traktowania czy to przez studentów czy przez wykładowców także wbijaj na integrację!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: lith »

[b][color=#CC0000]Katrishia[/color][/b] pisze:bo w sumie bardziej kusi mnie ten rejs integracyjny
I słusznie . Ja się obawiam, że jakbym pojechał do tych Łazów i spotkał taką olbrzymią grupę ludzi to nie wiedziałbym z kim się integrować xD Po za tym co to dużo mówić, pływanie to chyba bardziej moje klimaty A póki co to też zaczynam latać i szukać. w końcu się trzeba za to wziąć, bo potem pozostanie mi namiot rozbić Jeżeli chodzi o jakieś spotkanie to jestem się w stanie wyrwać do Gdańska i przed ostatecznym zainstalowaniem
Awatar użytkownika
bajkowiec
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:16

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: bajkowiec »

Gorzej przez studentów ale to pewnie nieliczne przypadki . Na dzienne się raczej nie dostane bo mam 165.
Niech się tylko pogoda poprawi i możemy się integrować na plaży
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: safa_tt »

Bullshit. Na początku mało kto orientuje się kto jest z płatnych a kto nie, więc wszyscy traktowani są równo. Są takie gwiazdeczki, które wymądrzają się nt niestacjonarnych. Zwykle sami są nieciekawi
likwidacja konta

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: likwidacja konta »

oj,bo już się zmartwiłam tym traktowaniem niestacjonarnych ja na 99% tez pewnie z wami bede na nst wlasnie- na prawde nieszkodliwa jestem, a wrecz przeciwnie mysle ,PRZYGARNIJ KROPKA

bajkowiec , ja za rok zamierzam wbijac na stacjonarne, jak biole poprawie oczywiscie
Awatar użytkownika
morii91
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:45

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: morii91 »

Ja juz na szczescie mam za soba irytujace przegladanie ofert i wydzwanianie do rządnych krwi wynajmujacych Umowa podpisana. Pod koniec wrzesnia mozna sie spokojnie integrowac
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: peja »

Szczęściarz, ja ciągle jestem na etapie negocjacji ze współlokatorami, trzech się ze mną pcha i każdy chce własny pokój, więc ogólnie masakra.
Awatar użytkownika
enn
Posty: 5
Rejestracja: 8 lip 2010, o 14:30

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: enn »

Hej wszystkim! Widzę, że już w lipcu planowaliście integracje. D Wygląda na to, że rocznik 2010/2011 będzie wyjątkowo udany Osobiście też jestem za wrześniem. Zbierze się najwięcej chętnych.
]
basiurka
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2010, o 09:31

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: basiurka »

Wrzesień to najlepszy czas może tak ostry tydzień przed rozpoczęciem roku
Awatar użytkownika
enn
Posty: 5
Rejestracja: 8 lip 2010, o 14:30

Re: INTEGRACJA 2010-studenci kierunku lekarskiego:)

Post autor: enn »

Tak ! Później już może nie być okazji na intensywne imprezowaniegt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości