Integracja - I rok lekarski (2012)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: Przemeqq »

milek19901, po rozmowie dzisiaj jestem raczej zdecydowany na akademik, ale będę pamiętać

Widzę, że jedna płeć się ujawnia tylko, smutno c
---------------

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: --------------- »

Zawstydzilismy wszystkie Panie ^^
nicnieumiem1234
Posty: 144
Rejestracja: 11 maja 2011, o 18:33

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: nicnieumiem1234 »

To jest tym bardziej dziwne ze kobiet na liście jest dużo więcej
natalia__
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:05

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: natalia__ »

oj, nie wszystkie ja też w miarę możliwości mogę się zjawić w Krakowie na jakieś kameralne spotkanie
joanna93
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2012, o 14:11

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: joanna93 »

ja jestem zdecydowanie za spotkaniem w jakimś późniejszym terminie- może w sierpniu? myślę że wtedy już trochę więcej osób się pojawi w Krakowie. a wrzesień to już obowiązkowo jakieś większe spotkanie:)
a wie ktoś może coś o obozach integracyjnych organizowanych przez uczelnię? bo w zeszłym roku podobno były.
pannam
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:49

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: pannam »

Ja będę w Krakowie teraz bywać, poszukiwania mieszkania czas zacząć. No a teraz mam opcję noclegu, także jakbyście coś organizowali to z przyjemnością się zjawię
sunflowerr93
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:44

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: sunflowerr93 »

Jeśli macie ochotę na jakieś spotkanie już teraz to ja bardzo chętnie :) Do Krakowa mam niedaleko, więc dajcie tylko znać kiedy :)
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: dermatogen »

To komu pasuje piątek? Dla mnie raczej wcześniej niż później - chodzi o autobusy powrotne, a poza tym będę od świtu na nogach. Jeśli będziecie chcieli koniecznie później", to spróbuję sobie załatwić jakiś nocleg
delan0ue
Posty: 151
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 16:39

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: delan0ue »

joanna93 pisze:ja jestem zdecydowanie za spotkaniem w jakimś późniejszym terminie- może w sierpniu? myślę że wtedy już trochę więcej osób się pojawi w Krakowie. a wrzesień to już obowiązkowo jakieś większe spotkanie:)
a wie ktoś może coś o obozach integracyjnych organizowanych przez uczelnię? bo w zeszłym roku podobno były.
nie jest to czysto cmujotowy wyjazd bo tam ogólnie kilka uczelni sie organizuje ale sporo osób zawsze od nas jeździ
po drugie w 2 weekend października jest organizowany rajd eskulapa = swietna okazja do integracji
co do przydziału do grup i planu zajęć- wszytko to we wrześniu. dziekanat sam tworzy grupy których skład jest wywieszany w gablotce
usos na naszym kierunku służy głownie do sprawdzania wyników niektórych egzaminów i rejestracji na fakultety (mozliwe że przed 2 semestrem doświadczycie tego magicznego zjawiska kiedy 2 roczniki na raz próbują sie zalogować i na kilka minut wiesza wam sie komp żeby potem uraczyć was wolnymi miejscami na przedmiocie którego niktnie chce ). ewentualnie do akademików i stypendiów
sunflowerr93
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2012, o 20:44

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: sunflowerr93 »

dermatogen, jestem za
Adi1993
Posty: 10
Rejestracja: 13 lip 2012, o 21:58

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: Adi1993 »

Może w piątek o 11 pod Collegium Medicum?
natalia__
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:05

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: natalia__ »

jestem za
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: Integracja - I rok lekarski (2012)

Post autor: dermatogen »

Piątek, godz. 11 koło Collegium Medicum.
natalia
Adi1993
sunflowerr93
dermatogen (dopisywać dalej)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości