Integracja lekarski 2014 :D

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

jblew pisze:[at]: ankietę dostaniesz do ręki przy składaniu papierów (tak mówią miłe Panie z UKR), a o ile się nie mylę (poprawcie mnie to chodzi o to, czy miałeś łacinę w liceum.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich przyszłych kolegów i piękne koleżanki! liczę na owocną współpracę
Czy to znaczy, że jest szansa na bycie zwolnionym z łaciny?
Awatar użytkownika
jblew
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2014, o 10:13

[Link] Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: jblew »

[at]: Zerknij na ten wątek:

farmacja-na-wum-vt20218-465.htm

można stąd wyciągnąć wnioski, że jest szansa. A miałeś łacinę w liceum?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: matino3 »

Miałem łacinę Miałem 4 na koniec szkoły. W tym wątku jest napisane, że ankieta jest dostępna po wejściu w aplikacje", a ja nic takiego nie mam, dostanę ją na miejscu jutro do wypełnienia?
Awatar użytkownika
jblew
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2014, o 10:13

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: jblew »

matino3: Wybacz, wprowadziłem Cię w błąd. Właśnie znalazłem przewodnik IFMSA dla przyszłych studentów 1 roku i cytuję: Nie ma możliwości uzyskania zwolnienia, pomimo posiadania oceny na świadectwie z zajęć z j. łacińskiego w liceum".

Natomiast, odnośnie tej ankiety, znalezione na facebooku przed chwilą: Dokładnie tak, składałam dzisiaj dokumenty i co jakiś czas do kolejki pochodziła pani rozdająca ankiety wszystkim, którzy jeszcze nie dostali. W razie czego - teczkę tez można było bez problemu dostać :)"

Także, myślę, że spokojnie można na razie się zrelaksować do jutra, albo do poniedziałku, zależy kiedy składasz?

Pozdr.
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: rkgreen »

Hej, hej! Jest ktoś, kto planuje zrezygnować na rzecz innej uczelni (mam na musli głownie UMP i CMUJ)?

Łobuziaczek
Posty: 53
Rejestracja: 21 sty 2012, o 11:25

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Łobuziaczek »

Ja dostałam się na WUM i UMP i jeśli dostanę się z drugiej listy (bo jestem wysoko) na CMUJ to tam właśnie pójdę.
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: biolog1994 »

Kurczę. dostałam informację, że jestem 169 na liście rezerwowej WUM z ilością punktów 267. Jak myślicie, są jeszcze szanse, czy powinnam się żegnać z Wa-wą?
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: czytowazne »

To wysoko. Rok temu ja byłam 125 ale z 269 i to było pod koniec lipca, a we wrześniu się dostałam. Myślę że do Warszawy 267 w tym roku wystarczy. Co do łaciny: każdy niezależnie od oceny musi mieć łacinie, ten sam poziom co ci. Którzy nigdy jej nie mieli. Nacisk głównie na słownictwo, łacina w LO była u mnie trudniejsza o wiele, więc luz

Dobrze macie z tym peersupportem, rok temu prawie nie istniał,w tym roku choć pierwszoroczni skorzystają, może wkrótce się rozwinie

Discordia
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014, o 20:30

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Discordia »

[at]
Nie ma szansy na zwolnienie z łaciny nawet z 7. Kiedyś czyli jakieś 2 lata temu była taka możliwość teraz niestety nie. I dodatkowo powiem,że nie jest to przedmiot z cyklu łatwo i przyjemnie"
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: a_niap »

Discordia pisze: I dodatkowo powiem,że nie jest to przedmiot z cyklu łatwo i przyjemnie"
Zalezy na którym wydziale :p
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: rkgreen »

&#x141obuziaczek pisze:
rkgreen pisze:Hej, hej! Jest ktoś, kto planuje zrezygnować na rzecz innej uczelni (mam na musli głownie UMP i CMUJ)?

Ja dostałam się na WUM i UMP i jeśli dostanę się z drugiej listy (bo jestem wysoko) na CMUJ to tam właśnie pójdę.
A można wiedzieć, która jesteś? Jestem niespełna 90. osobą pod kreską, ale czekam na WUM, a tu - niestety - trochę mi brakuje /
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Collo »

a_niap pisze:Zalezy na którym wydziale :p
Na obu wydziałach raczej większych problemów z zaliczeniem łaciny nie było. Na II wlu test większość zaliczała za 1 razem, a jak nie to test poprawkowy i potem ewentualnie odpytki do skutku (do zaliczenia oczywiście ). Na I WLu na teście u pana B. można było ściągać ze wszystkiego, funkcjonowała nawet jakaś grupa na fejsie, na której ludzie pisali swoje pytania i kto wiedział jak to rozwiązać to pisał.
Łobuziaczek
Posty: 53
Rejestracja: 21 sty 2012, o 11:25

Re: Integracja lekarski 2014 :D

Post autor: Łobuziaczek »

rkgreen pisze:
&#x141obuziaczek pisze:
rkgreen pisze:Hej, hej! Jest ktoś, kto planuje zrezygnować na rzecz innej uczelni (mam na musli głownie UMP i CMUJ)?

Ja dostałam się na WUM i UMP i jeśli dostanę się z drugiej listy (bo jestem wysoko) na CMUJ to tam właśnie pójdę.
A można wiedzieć, która jesteś? Jestem niespełna 90. osobą pod kreską, ale czekam na WUM, a tu - niestety - trochę mi brakuje /
Na CMUj-u jestem w pierwszej dziesiątce oczekujących więc raczej 2 lista pewna. Obym się nie zawiodła!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości