Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Chociaż mnie też czasami zalewa panika, że nie dostanę, patrząc jak na biologu poszła ludziom matura. Ogólnie wyniki, którymi wszyscy się chwalą są najwyższe w historii, a matura wcale w skali kraju nie poszła super. Chemia najniższa średnia, a z biologii niższa była tylko w 2013.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

medicalcareer pisze:enchanted3 jednakże pewnie z list uzupełniającychewentualnie z IV listy, jeżeli dobrze pójdzie. To jest niesamowitewcześniej marzyłem, aby dostać się byle gdzie na lekarski, a w tej chwili dałbym wszystko, żeby znaleźć się tylko na UMP
No, ja mam dokładnie to samo. Kiedyś UMP wydawało mi się takie nieosiągalne, myślałam oby do Bdg starczyło a tu niespodzianka!
Ja właśnie liczę, że oboje dostaniemy się z IV listy, no ewentualnie z V.

Madridistka, Ty weź kobito nie panikuj, bo wiesz. Na biologu to się chwalą Ci co mają czym, a to są pojedyncze jednostki, które były zawsze. Ty się akurat nie masz o co martwić. :




EJJJJ xD Wszyscy w trójkę mamy avatary z Greysów (tzn. no ja powiedzmy ) Przypadek?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, o 19:50 przez liath, łącznie zmieniany 1 raz.
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Ja mam 175 i jakoś najbardziej ciągnie mnie do Poznania problem jest taki, że mieszkam na podkarpaciu, a nieszczególnie chcę skończyć w Lublinie A do Poznania nie idzie praktycznie nikt znajomy. Boję się, że się nie odnajdę wśród nieznajomych. Jakieś słowo pociechy?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Poznań to super miasto, nowoczesne, trochę mnie co prawda wkurza komunikacja, ale idzie znieść. Dużo studentów, co do samej uczelni to nie wiem jak wypada na tle innych, bo ja ze względu na lokalizację zawsze rozważałam głównie UMP, ewentualnie Bydgoszcz.
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

Będzie dobrze, nie ma co się denerwować wyniki macie dobre
składacie jeszcze gdzieś?
Awatar użytkownika
medicalcareer
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2014, o 12:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: medicalcareer »

EJJJJ xD Wszyscy w trójkę mamy avatary z Greysów (tzn. no ja powiedzmy ) Przypadek? [/quote]

W takim razie już wiemy, kto będzie najlepszą osobą na rokunieprawdażMadridistka?
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Osobiście, to gdziekolwiek bym nie poszła (oprócz Lublina), to będzie daleko od domu. A Poznań po 3 moich wizytach wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Lubelskie zimy trzymają mnie na dystans
Jeśli chodzi o rekrutację, to składałam na większość 2-przedmiotowych, bo tak mi nakazywał zdrowy rozsądek - zrobić to szybko i mieć spokój. Bałam się też, że przez mityczne klucze maturalne stracę więcej punktów, a tu: niespodzianka!
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

medicalcareer pisze:EJJJJ xD Wszyscy w trójkę mamy avatary z Greysów (tzn. no ja powiedzmy ) Przypadek?

W takim razie już wiemy, kto będzie najlepszą osobą na rokunieprawdażMadridistka?
Hahaha no, ja nie mam wątpliwości co do tego, pjona!

iridescent_one, nie przejmuj się tym, wiele osób zaczyna totalnie od zera. Ja od dziecka często bywałam w Poznaniu, miasto mi się podoba w sumie, zawsze znajdą się ludzie wśród których się odnajdziemy, o to się absolutnie nie bój! )

Ja składałam w kilka miejsc. Asekuracyjnie złożę do Bdg jednak mam nadzieję, że nie będzie potrzebne pozostać tam.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, o 20:12 przez liath, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Haha będziemy kopiami ukochanych postaci
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

No to dobrze, w końcu nie mam zamiaru zostać pustelnikiem, odwrócić się od wszystkich plecami i zakuwać. chyba, że momentami będzie trzeba, przed sesją czy coś
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

Cristina to mój ulubiony charakter ubolewam, że już jej nie będzie
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

malapianistka, ja też
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Bez niej Greysy to już nie będzie to samo niestety. iridescent_one, pewnie że tak! Więc nie ma o co się bać, jakoś damy radę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości