Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Wfilip
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 23:12

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Wfilip »

Dziekuje za gratulacje (nie wiem jakim cudem to sie stalo, ale i tak wiekszym ewenementem jest dla mnie 31 z polskiego ). Odleglosc w sumie nie jest dla mnie wazna, ale mieszkam na drodze lublin warszawa 60 km od warszawy, jedyne co mnie trzyma w białymstoku to cena mieszkan.

malapianistka mi nauczycielki mowily za z 92 z biol z 90 z chemii powinienem dostac sie gdzie bd chcial, wiec jezeli nie chcesz tam isc to ja bym nie skladal . Aczkolwiek co ja tam wiem, zlozylem podania na 10 uczelni i to nie na jeden kierunek (tak na zas na poczatku czerwca)
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

malapianistka pisze:Jak mysliscie warto mi płacić za Bdg jak mam 180?
Ja ze 174 skaładam na CM UMK w razie co. Madridistka, też z tego co wiem. ) Ale mając 180 bym nie składała.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

180 to bez sensu, chyba by cud nad Wartą musiał się zdarzyć żeby to nie wystarczyło
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

dzięki D chyba zaoszczędze
acid_
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: acid_ »

masakrycznie wysokie macie te wyniki
u mnie 172, jak myślicie kiedy moge wejść?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

acid_ zalezy od pierwszych progow (ja obstawiam akurat, ze beda wyzsze niz rok temu), mysle, ze na UMP szanse masz w okolicach ostatnich list.
acid_
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: acid_ »

może głupie pytanie, ale trochę nie ogarniam tych list rankingowych
ostatnia lista oznacza tę 4 ogłaszaną pod koniec lipca czy one są jeszcze publikowane we wrześniu i to masz na myśli?
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Pod koniec lipca będzie raczej 173-174. Ponoć jeszcze na początku sierpnia będzie jakaś lista, a potem to wrzesień.
acid_
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: acid_ »

okej dzięki, tylko jeszcze bardziej chodziło mi o to czy przyjmowanie we wrześniu też ma formę list ogłaszanych w internecie czy to już są indywidualne telefony do kolejnych osób tam po kolei z listy rezerwowej?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

Jak ostatnia lista jest przewidziana na 30go, to pozniej beda indywidualne telefony (nawet do konca wrzesnia przypuszczam), a na koniec wrzuca pewnie (albo i nie, roznie to bywalo) tzw liste uzupelniajaca do listy przyjetych.

Mowiac ostatnie listy mialam na mysli przelom sierpnia/wrzesnia lub moze nawet wrzesien, o ile moje przewidywanie o wyzszych progach sie sprawdzi, a wydaje mi sie to bardzo mozliwe, w tym roku latwa biola, w zeszlym latwa chemia= lawina poprawiaczy z dobrymi wynikami z chemii zeszlorocznej i bioli tegorocznej zasypie listy.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Biologia w skali kraju nie była wcale taka łatwa, bo niższa średnia z biologii była tylko rok temu- 50%, a w tym roku 53%
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

Średnia miałaby znaczenie gdyby rozkład wyników był rozkładem normalnym, a niestety nie jest. Jakiekolwiek zbliżone do poprawnych wnioski statystyczne można wyciągać jedynie na podstawie skali staninowej.

Moim zdaniem to była najłatwiejsza matura z biologii od 2007, a troche się w tym temacie orientuję)

Ale co do progów mogę się oczywiście mylić (mówiąc o progach mam na myśli ostateczne, a nie pierwsze)
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Mårran »

172 może ma jeszcze szansę w sierpniu wejść

Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości