Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

enchanted3 pisze:
rkgreen pisze:
rysowniczka pisze: Te dziewczyńskie problemy wcale nierzadko dotyczą też facetów, więc bym się aż tak nie śmiała Albo w sumie czemu nie
Nie moge sie nie zgodzić Kurs na prawo jazdy pokazał mi, ze lewo to wg mnie czasami tez ta druga strona niekoniecznie od serca ^^

Dzisiaj sukces w Bydgoszczy, ale nadal czekam na Poznań! Gratuluje tym, którym juz sie udało!

Kiedyś myślałam, że nie można nie odróżniać prawej od lewej strony, aż nie poznałam koleżanki w liceum co nie odróżnia. o.O Szok.

Widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji. Kiedy jedziesz do Bydzi zawieźć papiery? ^^ Czy odpuszczasz sobie i nie zawozisz?
Czekam na wyniki ze Szczecina i wtedy się okaże. Dzisiaj się dostałem na MISMaP na UW i mam problem. Od kiedy się dowiedziałem o tym kierunku, coś mnie do niego ciągnęło. Nie wiem, czy nie zawieść tam dokumentów
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

rkgreen pisze:Czekam na wyniki ze Szczecina i wtedy się okaże. Dzisiaj się dostałem na MISMaP na UW i mam problem. Od kiedy się dowiedziałem o tym kierunku, coś mnie do niego ciągnęło. Nie wiem, czy nie zawieść tam dokumentów
MISMaP co to jest?
Przecież już są wyniki w Szczecinie! Ja jestem od razu pod kreską w sumie.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Papierki oddane, chyba widziałem jednego Pana z grupy na FB, niedługo też tam będę. Co do tego CAMPUSU - a nie wolicie gdzieś na polskiej ziemi? Jeszcze się wyjeździmy w egzotyczne miejsce, po pierwszym roku polecam Mongolię To też zależy, czy myślimy o ekstatycznych melo, czy o odkrywaniu świata, ale to już tajemnica Waszych, dziewczęcych umysłów

I taka mała uwaga - rekrutacja zajęła mi może minutę, młoda Pani, uśmiechnięta, bardzo sympatyczna. Dziekanat z zapytaniem o akademik - tu już ten zgryz wisiał w powietrzu i pewien grymas na twarzy, ale. nie powiem, że wszystkiego się dowiedziałem szybko i tyle. Ale och, pewnie dopiero poznam te straszliwości, ach!


POZNAŃ! Już pierwszy burger, a właściwie 1,5 w Food Patrol zaliczony, zapowiedziałem, że jeszcze tam będę wracał, naprawdę polecam te kanapki z wołowinką!
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Jejabig, ale przecież ten campus jest w Łazach, czyli w Polsce.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

ŁOŁOŁOŁOŁOŁOŁO!

Dzisiaj mam trochę stresujący dzionek. I gorączkę wysoką. OK!
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Jejabig, trzeba podpisywać coś jeszcze im na miejscu? Czy tylko te dokumenty co się ze strony pobiera? Pytam, bo nie wiem czy będę składać papiery osobiście, czy przez pełnomocnika
Edzi_a
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2014, o 17:05

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Edzi_a »

Nie składajcie papierów do Bydgoszczy!
=Nie, wcale nie chcę się tam dostać
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Ja właśnie dzisiaj złożyłam, w razie co Ale spoko jak tylko dostanę się do Poz od razu dzwonię, że rezygnuję
Awatar użytkownika
anuuuuuuula
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2014, o 13:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: anuuuuuuula »

Madridistka pisze:Jejabig, trzeba podpisywać coś jeszcze im na miejscu? Czy tylko te dokumenty co się ze strony pobiera? Pytam, bo nie wiem czy będę składać papiery osobiście, czy przez pełnomocnika
Nic nie trzeba podpisywać - Pani sprawdza tylko czy wszystkie papiery masz w teczce. : )
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Dokładnie tak, jak mówisz.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Ok, dzięki
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rkgreen »

enchanted3 pisze:
rkgreen pisze:Czekam na wyniki ze Szczecina i wtedy się okaże. Dzisiaj się dostałem na MISMaP na UW i mam problem. Od kiedy się dowiedziałem o tym kierunku, coś mnie do niego ciągnęło. Nie wiem, czy nie zawieść tam dokumentów
MISMaP co to jest?
Przecież już są wyniki w Szczecinie! Ja jestem od razu pod kreską w sumie.
MISMaP - Miedzywydziałowe Indywidualne Studia Matematyczno - Przyrodnicze
Taki fajny kierunek, ze w zasadzie samemu wybiera sie przedmioty z puli kilku kierunków Jestes np. na chemii, ale jednocześnie realizujesz program z biotechu lub fizyki

Juz sprawdziłem Szczecin. Wejdę z następnej listy, wiec jedno miejsce w Bydgoszczy jest wolne

Awatar użytkownika
rysowniczka
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2013, o 21:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rysowniczka »

Ja chwilowo nie mam kasy na żaden wyjazd integracyjny Jestem raczej za opcją jakiegoś wspólnego piwka (o czym wspominałam wcześniej), już na miejscu, gdy wszyscy stąd się dostaną.
A co do rekrutacji to mogę tylko dodać, że jeśli ktoś chce załatwiać orzeczenie lekarskie w Poznaniu to robią to od ręki i za darmo, zajęło mi to dosłownie trzy minuty. Wystarczy mieć skierowanie od pań z biura rekrutacyjnego. Zrobiłam rundkę z buta, po całonocnej podróży i zeszło mi ze wszystkim niecałą godzinę. Panie w biurze były przekonane, że Poznań to moje wyjście awaryjne, gdy powiedziałam, że mieszkam obok Sandomierza. Za to ich miny kiedy oznajmiłam, że wcale nie mam zamiaru wycofywać później dokumentów z ump - po prostu bezcenne Ogólnie były bardzo miłe.
PS jeśli ktoś również ma problem z brakiem wpisanego województwa w wydrukowanym podaniu i ma wątpliwości co do tego - po prostu poprawiono mi to długopisem, gdy o tym wspomniałam, bez robienia jakichkolwiek problemów.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości