Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
acid_
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: acid_ »

to w takim razie kiedy pisać to odwołanie? na początku sierpnia po ostatniej liście czy tak jak ktoś tam wyżej pisał dopiero we wrześniu?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Madridistka »

Jak przyślą ci ten list o nieprzyjęciu, on przychodzi koło 10 września. Wtedy od momentu dostania masz 2 tyg. na odwołanie, potem zbiera się komisja rozpatrująca odwołania i około 20 września (tak było rok temu) dzwonią do przyjętych.
acid_
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: acid_ »

No i bardzo dziękuję za kompetentną odpowiedź
W takim razie mam nadzieję że widzimy się w październiku na roku
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

trzymamy kciuki, żebyśmy wszyscy się w październiku spotkaligt
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Spotkamy się we wrześniu na teście językowym.
Wfilip
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 23:12

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Wfilip »

O co chodzi z tymi oswiadczeniami studenta o spelnieniu warunkow do podjescia i kontynuowania studiow stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia oplat? Kazdy musi to wypelniac?
Wfilip
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2014, o 23:12

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Wfilip »

i skad mozna pobrac dokumenty potrzebne pozniej do rekrutacji z poznania bo nie moge znalezc tej podstrony -.-
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Jak masz konto i wejdziesz w dany kierunek to po prawej stronie jest coś takiego jak podania, czy coś i tam jest formularz w pdfie do ściągnięcia. A co do 1. pytania to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
rysowniczka
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2013, o 21:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: rysowniczka »

[at]_one witam w klubie! Też jestem z podkarpacia i też wybrałam Poznań To miasto ma w sobie coś, co mnie przyciąga.
W sumie to jakoś cały czas miałam wrażenie, że nie uda mi się dostać, a tu całkiem miłe zaskoczenie maturą i wynikami. Wyskrobałam wynik 182 i póki co mogę być spokojna.
Tak wgl to cześć wszystkim. Mam nadzieję, że ta integracja to tak na serio, bo tak jak niektórzy jestem przerażona wizją siebie samej w kręgu zupełnie obcych ludzi
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

rysowniczka mam nadzieję, że chociaż część nas trafi do jednej grupy
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

Do jakiej traficie grupy zalezy od poziomu jezyka, takze mozecie sobie mniej wiecej wysondowac kto mial ile z roz angola. Osoby zaawansowane i z certyfikatem CAE trafiaja zazwyczaj do grup poczatkowych 1-2, a potem juz kolejnogrup bylo na poczatku chyba 16, ale teraz jest limit wiekszy o 30 osob, niz za moich czasow, to pewnie bedzie 18.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

malapianistka pisze:rysowniczka mam nadzieję, że chociaż część nas trafi do jednej grupy
Jak nas się tutaj trochę z czasem zbierze to może chociaż z kimś się trafi. rysowniczka, spoko, z tą integracją to my na serio.

doktorka, właśnie miałam pytać o to. Bo gdzieś też w jakimś temacie czytałam, że osoby miały czasem ten sam wynik, a trafiały do zupełnie różnych grup (no ale może dużo osób miało ten sam). No i też czytałam, że teraz mają być bardziej liczne grupy niby, a ma być ich mniej (jakoś 10), ale nie wiem ile w tym prawdy. Wszystkiego się dowiemy z czasem pewnie.
malapianistka
Posty: 35
Rejestracja: 4 sie 2013, o 21:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: malapianistka »

mam siostre na UMP i niby przydzielali wg poziomu języka, ale w praktyce to są w osobie grupy, które są świetne w angielskim, ale też takie które z trudem zdały mature, i test napisały słabo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości