Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

A wiecie może, czy jak się skończy ta oficjalna rekrutacja, 1 sierpnia, to czy dostaniemy list o przyjęciu? Kumpela dostała z UAM i z polibudy poleconym i tak się zastanawiam.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Nie dostaniemy listu, tylko bloczek recept w paczce z fartuchem i zapasem strzykawek

Do 1 sierpnia ma być oficjalna lista, czytaj - będzie 1 sierpnia, a czy dostaniemy list - wszyscy dostają, to miło byłoby dostać również

Ja mam inną kwestię - czy można jakoś dotrzeć do naszych kolegów z I roku, ale ANGLOJĘZYCZNYCH? Podejrzewam, że Amerykanie i Kanadyjczycy na biologa (mimo wszystko) - nie wchodzą
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Katija »

To się poprawili, bo w tym roku dawali ulotki o Jagodzie w biurze rekrutacji przy dawaniu papierów
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Amani »

Coś mi się skojarzyło, że ty chyba rodzić miałaś w lipcu. Pewnie dlatego nie odpisujesz?
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

liath pisze:Ej nie straszcie, że kolejna lista stanie na 175 tylko, że z mniejszą średnią. Ja jestem 294 na liście, więc jakieś 60 osób mnie dzieli od dostania się.
pomylilam sie raptem o ile? 5 osob zdaje sie. 1go bedzie 173 i sr ponad 5 mysle.

Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

doktorka pisze:
liath pisze:Ej nie straszcie, że kolejna lista stanie na 175 tylko, że z mniejszą średnią. Ja jestem 294 na liście, więc jakieś 60 osób mnie dzieli od dostania się.
pomylilam sie raptem o ile? 5 osob zdaje sie. 1go bedzie 173 i sr ponad 5 mysle.

Jestem 7 pod kreską, a w sumie to 5 właśnie, bo dwie osoby razem ze mną mają tą samą średnią. Właśnie, jak to teraz jest? Kiedy się będę miała okazję dostać, 1 sierpnia czy 7 sierpnia jak jest pierwsza lista uzupełniająca?
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Stronka ok, ale aktywność wskazuje na to, że teraz nikogo nie poznam, chociaż może po dodaniu coś więcej wyskoczy
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Jakaś przyszła studentka chciałaby razem poszukać mieszkania? Bo w sumie chciałabym już powoli szukać, bo mam nadzieję, że nie ma opcji, że się nie dostanę. -_- Jak coś to piszcie prywatną, proszęęęę.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

Dzisiaj miała być lista osób przyjętych, informacje o liście uzupełniającej i cisza na razie. -,- Wszystkie były o 11, a teraz sobie w kulki lecą.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: doktorka »

przeciez jest lista, taka dziwna rankingowa,ale jest. Sprytnie so wymyslili,uczelnie,ktore prosily o kopie,a nie oryginaly, mocno sie teraz wkurza:D

Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: liath »

No, akurat po tym jak wyraziłam moje oburzenie to ją wstawili. Jadę zawieźć w końcu te głupie papiery.
Juhas
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2014, o 09:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Juhas »

Jestem w kropce Oryginał mam w Lublinie, jestem 112 na liście osób zaproszonych do złożenia dokumentów i sprawa wygląda tak: w żadnej z dwóch uczelni nie mogę zostawić odpisu - jedynie oryginał. Jeżeli wybiorę dokumenty z Lublina to wyrzucają mnie z tamtej uczelni. Złożę do Poznania i są 2 wyjścia, albo 80 osób nie złoży papierów i będę szczęściarzem, albo złożą osoby o wyższej punktacji niż ja i nie dostanę się ani do Lublina, ani do Poznania. Ewentualnością jest Bydgoszcz, w której nadal jestem. Sam nie wiem co mam robić Nie wiem czemu tak bardzo uparłem się na Poznań, tak po prostu stwierdziłem, to był cel, ale nie chciałbym zaprzepaścić sobie uczelni w Lublinie, która jest o wiele bliżej mojego domu aniżeli Bydgoszcz.
Jejabig
Posty: 57
Rejestracja: 7 lip 2014, o 09:04

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Jejabig »

Teraz powinno być coś o akademiku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości