Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
1995
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: 1995 »

Jak na razie pisza ze po wynikach rekrutacji na niestacjonarne co w sumie calkiem logiczne :p

tak-jakos
Posty: 117
Rejestracja: 30 cze 2013, o 16:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: tak-jakos »

A ja mam pytanie, czy dokumenty w Poznaniu trzeba składać osobiście czy można wysłać pocztą? No i czy muszą być oryginały świadectw, czy mogą być odpisy?
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: iridescent_one »

Osobiście, oryginały.
majlo_ppf
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2014, o 23:23

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: majlo_ppf »

Jestem kilka miejsc pod kreską, czy zagląda tutaj ktoś, kto składał papiery a zamierza je wycofać (jeśli ktoś taki tutaj w ogóle zagląda. ) Może ktoś ma takiego znajomego? Bardzo zależy mi na Poznaniu, dowiem czy się dostałem pod koniec września, a chce mieć jakiś punkt zaczepienia.


Pozdrawiam i gratuluję wszystkim tym, którzy się dostali
amija

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: amija »

Jak mandat nie jest wysoki to mozna się śmiać, gorzej jak przekroczy 100 zł-wtedy jest ból, bo przeciez nie kazdemu się zdarza zeby znaleźć taką kwotę na ulicy tak czy siak mandat mozna opłacić bez wychodzenia z domu przez [mod] i mieć problem z głowy. No i na drugi raz trzeba uwazać gdzie się jedzie zeby sytuacja się nie powtórzyła
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości