Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Red-hairedwitch
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2013, o 13:26

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Red-hairedwitch »

greg14131413 pisze:Hej Mój wynik z testu to 64 . Taki sredni. Moze zalozymy grupe na fejsie?
Jakoś nikt nie może się zmobilizować do założenia jej
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

dostanie się do grupy podstawowej to głupi pomysł (chyba ze ktos sobie z angielskim nie radzi) bo angielski wtedy jest 2,5 roku a nie 2 - a przedmiot sam w sobie jest prosty i nie wymaga wielkiego nakładu nauki. Co prawda grupy podstawowe nie mają fakultetów przez pierwsze 2 lata, ale lepiej iść na te fakultety niż mieć ten angielski w zwiększonej ilości godzin
sylwi_k
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:39

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: sylwi_k »

wracając do tematu wynajęcia mieszkania to też jestem zainteresowana
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Anarionn »

Jakby tam się trafiło zaproszenie od piwa, bez paniki - to tylko ja.
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Margaret95 »

Póki co głupio mi dołączyć do grupy, bo jeszcze czekam Oby do 23go
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: bioman »

M4rgaret, ile zabrakło?
Medyyyycyyynaaa
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2014, o 11:50

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Medyyyycyyynaaa »

sylwi_k pisze:wracając do tematu wynajęcia mieszkania to też jestem zainteresowana
My ze znajomą z farmy chętnie wynajmiemy ze studentką leku mieszkanie
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Margaret95 »

bioman, no trochę zabrakło niestety. Mam 340
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Anarionn »

Myslicie, ze jak mam w danych rejestracji ulice Zamoyskiego, zamiast Jana Zamosykiego to bedzie wielka lypa?: p listonosz nigdy z tym problemu nie miał, jesli o to chodzi : D
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Buniaaaa »

Myślę, że im wszystko jedno Dostaniecie na wakacjach taki super-ekstra list z gratulacjami od m.in. pani prezydent Łodzi - dokonaliście najlepszego wyboru!", jakieś broszurki, ulotki i takie tam
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Anarionn »

Papiery złożone, status zmieniony. Teraz zostaje cieszyć się z wakacji i nie myśleć o tym co mnie czeka : D
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: bioman »

Anarionn, u mnie to samo, dałem od razu zaświadczenie od lek. med. pracy, więc kolejna sprawa z głowy. Jedynie jeszcze jakieś przytulne gniazdko znaleźć, które posłuży za azyl i bedzie cacy

Btw. Łodź nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, postanowiłem nie korzystać z autobusów i wolałem się przejść z A do B i niektórych uliczkach troszkę uryną czuć, a budynki wydają się kruszyć, delikatnie to ujmując. Zdążylem w sumie tylko odwiedzić Manufakture to troche humor się poprawił.
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Anarionn »

bioman pisze:Btw. Łodź nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, postanowiłem nie korzystać z autobusów i wolałem się przejść z A do B i niektórych uliczkach troszkę uryną czuć, a budynki wydają się kruszyć, delikatnie to ujmując. Zdążylem w sumie tylko odwiedzić Manufakture to troche humor się poprawił.
Spedzilem w lodzi przez ostatni rok łącznie 2miesiace i co jak co, ale jedno można stwierdzić - tak brzydkiego, pozdzieranego, paskudnego i obdartego miasta dawno nie widzialem : DD jadąc przez centrum pół budynków to ruiny fabryk, zapadające się kamienice z powybijanymi szybami. Ale w sumie przyzwyczailem się już, choć fakt na niektórych ulicach (uliczkach) cuchnie niemożebnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości