Integracja lekarski 2014

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: adu93 »

Anarionn pisze: Spedzilem w lodzi przez ostatni rok łącznie 2miesiace i co jak co, ale jedno można stwierdzić - tak brzydkiego, pozdzieranego, paskudnego i obdartego miasta dawno nie widzialem : DD jadąc przez centrum pół budynków to ruiny fabryk, zapadające się kamienice z powybijanymi szybami. Ale w sumie przyzwyczailem się już, choć fakt na niektórych ulicach (uliczkach) cuchnie niemożebnie
Matko, przedstawiacie to miasto jak jedną wielką melinę. Ogarnijmy się. Pani prezydent robi wszystko, co możliwe, żeby życie w mieście się poprawiło. Mieszkam tu od dwóch lat i widzę bardzo dużą poprawę. Nie wymagajmy żeby wszystko się stało piękne od razu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak się chce poznać cokolwiek poza manufakturą to nagle się okazuje, że w Łodzi jest wiele urokliwych miejsc. Mnóstwo parków w całym mieście, fantastycznych kawiarni czy restauracji na Piotrkowskiej. Trzeba chcieć A program Mia100 kamienic poprawia wygląd tych obskurnych kamienic P
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Anarionn »

adu93 pisze:Matko, przedstawiacie to miasto jak jedną wielką melinę. Ogarnijmy się. Pani prezydent robi wszystko, co możliwe, żeby życie w mieście się poprawiło. Mieszkam tu od dwóch lat i widzę bardzo dużą poprawę. Nie wymagajmy żeby wszystko się stało piękne od razu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak się chce poznać cokolwiek poza manufakturą to nagle się okazuje, że w Łodzi jest wiele urokliwych miejsc. Mnóstwo parków w całym mieście, fantastycznych kawiarni czy restauracji na Piotrkowskiej. Trzeba chcieć A program Mia100 kamienic poprawia wygląd tych obskurnych kamienic P
wszystko to nie zmienia faktu ze miasto jest brzydkie - żaden atak, stwierdzenie faktu. A że parki są to chyba normalne (i dobrze), nawet w mojej mieścinie na wschodzie Polski jest park (śmiem twierdzić, że nawet ładniejszy od łódzkich).
edit: zeby nie było, polubilem to miasto bardzie niż np wawe czy lublin ]
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Aksolotl »

Ej, jak to park ladniejszy od lodzkich! polecam park Poniatowskiego czy taki naprzeciwko dworca Polnocnego, no i polecam isc wieczorem do Mexicana (w manu albo na Piotrkowskiej, ale lepiej na Piotrkowskiej) i zamowic sernik :3 dla Zorro, a nie dla samego sernika.
W parku Poniatowskiego sa fajne bunkry, chociaz nie wiem czy nie zabudowali wejsc od zeszlego roku.
Lodzkie murale sa piekne, zwlaszcza taki jeden jak sie jedzie Al. Politechniki od Pabianic po prawej, niedaleko hal expo.
A jak ktos chce popoznawac Lodz od strony tych opuszczonych fabryk etc, to polecam sprobowac tu opencachingu
Dla lubiacych fantastyke, rpg lub komiksy 26-28 wrzesnia jest Kapitularz, taki lodzki konwent (nie wiem, czy Miedzynarodowy Festiwal Gier i Komiksu tez wtedy, jakos mialy byc w tym roku polaczone), mnie niestety wtedy nie bedzie
A za rok polecam Festiwal Dobrego Smaku, teraz byl niedawno.

(.po namysle dopuszczam istnienie ladniejszych parkow, w Warszawie ogrod botaniczny przy tamtejszym umedzie jest swietny)

Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: fructosum »

ja dziś złożylam dokumenty na stomę, ale mam nadzieję, że na lekarski jeszcze doczekam się :d
jablko
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2014, o 12:41

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: jablko »

Wybiera się ktoś może jutro złożyć papiery? Bo mógł by spytać czy będzie kolejna lista na leku zwykłym
Awatar użytkownika
Margaret95
Posty: 133
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:15

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Margaret95 »

Taak! Przyjęta To teraz możemy się integrować
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Edenista »

Czy ktos z malopolski wybiera sie do Łodzi ?

Beata216
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:35

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Beata216 »

Udało się zakwalifikowany do przyjęcia a czy jest ktoś z was może z okolic Bielska- Białej? poszukiwanie mieszkania czas zacząć
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

[Link] Integracja lekarski 2014

Post autor: Ziomek123 »

Beata216 pisze:poszukiwanie mieszkania czas zacząć
Polecam Śródmieście, najlepiej jak najbliżej pl. Dąbrowskiego - anatomia, histologia i w miarę dobry dojazd do pl. Hallera (angielski, biologia) i do CKD na Pomorskiej 251 (wykłady, biofizyka).

Szczegóły co i jak na pierwszym roku: co-warto-wiedzie-zaczynaj-c-studia-na-w ... 73-120.htm
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: pistolet007 »

A jak jest z parkowaniem w okolicach w/w miejsc? Bo bede mieszkal raczej kilka km od uczelni i dojazd samochodem zajmowal mi bedzie jakies 10-15minut, a komunikacją już ok. 40min jak nie lepiej
Borboleta
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2014, o 21:00

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Borboleta »

Czy ktoś z lekarskiego jedzie na obozy roku zero albo chociaż planuje wziąć udział w warsztatach integracyjnych? Bo nie wiem czy jest sens jak mam integrować się z kosmetologią or sth
Beata216
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2014, o 19:35

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: Beata216 »

Pomyśle nad tymi warsztatami w sumie fajnie byłoby się wcześniej poznać
Nie sądziłam, że zajęcia będą aż tak porozrzucane po mieście. mamy na tyle czasu, żeby zdążyć się przemieścić?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Integracja lekarski 2014

Post autor: wojtass »

nie umiejętność teleportacji jest niezbędna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości