integracja pierwszaków ^^

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

Jak się ma taką starościnęltlizus
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: OlgaB »

to co .integrujemy się nie ?
uffiee
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2011, o 13:17

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: uffiee »

integrujemy, integrujemy
dołączam do grona, dzisiaj złożyłam dokumenty, takze witajcie
fajny ten Wrocław!
Awatar użytkownika
Caligo
Posty: 36
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 10:10

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Caligo »

Zapewne pod koniec września zostanie zorganizowana Wam wycieczka po Wrocławiu , zwłaszcza dla osób, które nie znają miasta) Oczywiście dalsza część integracji w dużej mierze od Was będzie zależała, co nie zmienia faktu, ze 2 rok z chęcią się przyłączy xd
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Wanna »

uffiee, jasne, że fajny
Caligo, chętnie wybiorę się na taką wycieczkę, mogę nawet udawać, że nie znam w ogóle Wrocławia.
Becia92
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2011, o 11:59

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Becia92 »

ja również się piszę A na integracji ciąg dalszy zapewne pomysłów nie zabraknie
uffiee
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2011, o 13:17

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: uffiee »

oo super, bo na razie będąc jeden raz wiele nie poznałam, oprocz dzialu rekrutacji i rynku

szukacie mieszkań czy staracie sie o akademiki?
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Wanna »

uffiee, ja już mam mieszkanie, z którego mam nadzieję nigdy się nie wyprowadzać chociaż przeraża mnie trochę myśl o dojeżdżaniu z Biskupina na Krakowską. 5 i 3 z Galerii jeżdżą jak chcą - rozkład jazdy nie ma najmniejszego znaczenia i do tego te korki Mam wrażenie, że szybciej przejdę niż przejadę tramwajem ten kawałek. Chyba przerzucę się na rower, ale nie wiem, czy jadąc w ten sposób będzie szybciej niż decydując się na niezawodne tramwaje.
Szkoda, że nie ma żadnego połączenia z Krakowską chociażby z Placu Grunwaldzkiego.
Ale chyba dylemat dojazdu na wydział zyska na znaczeniu dopiero na drugim roku - na pierwszym raczej nic nie ma na Krakowskiej, prawda?
Awatar użytkownika
Caligo
Posty: 36
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 10:10

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Caligo »

Nie ma, wszystko wokół Chałubińskiego lub w jego okolicy się kręci:) Ale o tym netke już gdzieś pisała.
uffiee
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2011, o 13:17

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: uffiee »

Wanna, o to super:) też mam nadzieję trafić na takie.
Co do roweru, to nie taka głupia rzecz - kupiłabym takiego składaka, mały, wszedzie się zmieści i dojedzie:D albo holendra:)
Cumshot
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2010, o 16:36

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Cumshot »

Na pierwszym semestrze bedziecie mieli zajecia z protetyki na Krakowskiej. Reszta na chalubinskiego i okolicach. Mozecie sobiepogratulowac juz dzis wyboru. Na tej uczelni nikt wam nie bedzie chcial na sile zrobic krzywdy. czasem bywało az bezczelnie łatwo z niektorych zaliczen. Na pewno sobie poradzicie, starajcie sie uczyc w miare regularnie a nikt was nie uwali

Student drugiego roku stomy
Becia92
Posty: 17
Rejestracja: 8 lip 2011, o 11:59

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Becia92 »

Cumshot, dzięki za słowa otuchy, akurat jestem w momencie kiedy się waham czy dobrze wybrałam swoją drogę na przyszłość
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: OlgaB »

Cumshot pisze:Na pierwszym semestrze bedziecie mieli zajecia z protetyki na Krakowskiej. Reszta na chalubinskiego i okolicach. Mozecie sobiepogratulowac juz dzis wyboru. Na tej uczelni nikt wam nie bedzie chcial na sile zrobic krzywdy. czasem bywało az bezczelnie łatwo z niektorych zaliczen. Na pewno sobie poradzicie, starajcie sie uczyc w miare regularnie a nikt was nie uwali

Student drugiego roku stomy
Ja już nie mogę się doczekać października
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości