Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Dees »

tusia 89 ja też jestem
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

ja jestem ja jestem! jeśli tylko dees mi nie wystawi negatywnych referencji to chętnie się z każdym spotkam
Awatar użytkownika
alexxz
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2010, o 23:03

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: alexxz »

jam jest z Helenki . podejrzewam, że każda z nas jest? tzn. czy ktoś w koncu zaryzykował mieszkanie z dala od uczelni?
tusia_89
Posty: 15
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 10:22

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: tusia_89 »

Strasznie się cieszę, że tyle osób już będzie w Zabrzu:) Niestety nie mam podłączonego jeszcze internetu, dlatego prześlę Wam mój nr telefonu na wiadomość prywatną i mam nadzieję, że jakoś się zdzwonimy:) I ja również mieszkam na Helence a dokładnie na Kruczkowskiego:)
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Dees »

alexxz ja nie mieszkam na Helence ^^to nic strasznego

nessy negatywne referencje a niby za co wręcz przeciwnie, jesteś miłą i rozmowną dziewczyną

u mnie pojawiły się nieprzewidziane rano okoliczności w związku z którymi wraca jutro do domu, a do Zabrza przybędę w środę rano. więc jak coś, to w środę z chęcią się spotkam
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

a czy ktos z obecnych tu na forum ma zaklepany akademik, a zamierza isc na mieszkanie
bo caly czas mowia ze nie ma miejsca w akademiku, juz ocipiec mozna, przeciez za tydzien rozpoczecie roku, a do zbrza mam 140 km
o j
niemampomyslu
Posty: 34
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:17

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: niemampomyslu »

ja dostałam akademik a jutro się wprowadzam do mieszkania i jeszcze nie zdążyłam się zrzec tego miejsca w akademiku
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

Emm spotkanie integracyjne 01.10 stoi w martwym punkcie:P Ja nie orientuje się w lokalach Zabrzańskich a widzę, że nikt nic innego prócz imprezy 25.09 nie planuje:P
Więc jak w końcu robimy? Prozak odpada, znowu, bo z tego co Dees mówiła, mało miejsca itp.
Mamy takie opcje:
a) Iść do Warkiltwięcej miejsca, polecona przez dżonersa, lokalizacja: Zabrze
b) Zrobić coś w Katowicachltwiecej możliwości, jest osoba, która moze rozglądnąć się
c) Zrobić coś w Gliwicachltwięcej możliwości, blisko od Zabrza i przynajmniej lokale przez niektórych wypróbowane:P

No chyba, że nikt nie chce integracji 01.10 i każdy robi coś gdzieś indywidualnie:P No ale jak dla mnie, lepiej, jak sie zintegrujemy:P Więc odpowiadać co wolimy:P
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2010, o 19:10

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Bella »

A ta impreza jutro aktualna?
Awatar użytkownika
Insane
Posty: 42
Rejestracja: 17 lip 2010, o 11:52

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Insane »

Chcemy, chcemy! A gdzie dla mnie to bez różnicy. I tak nie znam okolicy.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: Fasberg »

Bella, ja nie wiem mnie i tak zresztą jutro nie ma. Dees to chyba organizuje, więc jej musisz pytać:-)
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, o 23:38 przez Fasberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karolint
Posty: 66
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 18:22

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: karolint »

a ja jutro do Gliwic na impreze jade. a co do 1.10 to zroby integracje w Zabrzu jak cos bo mi sie z Tarnowskiech Gór do Gliwic nie chce cisnacP
nessy
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 07:21

Re: Integracja studentów I roku medycyny w Zabrzu

Post autor: nessy »

dees - nie wiem, ja zawsze sie boje, że ludzie mnie dziwnie ocenią ^^
co do 25 - nie wierze, żeby w ciągu teraz kilku godzin udało się to zorganizować więc chyba nie ważne kto może kto nie
co do 1.10 - o ile wcześnie w miarę zaczniemy ów integracje, to na chwile wpadnę, wolałabym w kato, z racji że na wieczór muszę skorzystać z pkp i więcej mam ich z kato właśnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości