Inżynieria biomedyczna na PWr

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Boże, jak mi smutno. Tamtegoroczny próg był tak bardzo mylący. Teraz żałuję, że złożyłam tylko na IB, a nie np. na biotechnologię jeszcze. Mam nadzieję, że ogłoszą jeszcze dodatkową rekrutację na któryś z biokierunków.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

no właśnie. Jak to jest możliwe? teraz to już zgłupiałam. i w ogóle jestem mega zdziwiona tym wielki zainteresowaniem IB w tym roku.
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

Ja tak samo, złożyłam tylko na IB na pwr, na żadne inne uczelnie, na żadne inne kierunki, jak się nie dostanę to będę w czarnej dupie.
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

Ja też żałuje że postawiłam wszystko na IB, zamiast na cos jeszcze złożyć na PWr. I nie moge uwierzyć że próg AŻ tak podskoczył.

Chyba niemożliwe, mogłaś się zapytać o co chodzi
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Boże, tyle przegrać ale to zarejestruj się gdzieś jeszcze jak będzie II nabór! ja siedziałam rok w domu i szczerze mówiąc, nie polecam tego rozwiązania!
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

kiedyś gadałam z jedną dziewczyną z IB i mówiła mi, że w tamtym roku jako wskaźnik F dopuszczalna była tylko fizyka. to chyba tłumaczy tak niski w porównaniu do obecnego, wskaźnik w tamtym roku.
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

aduszka, na co w takim razie idziesz?
mi pozostaje biologia eksperymentalna na UWr, chociaż liczę jeszcze na 2 rekrutacje na PWr
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

Pani mi wytłumaczyła o co chodzi o trochę mnie uspokoiła. Jestem 113, bo te osoby, które się dostały z pierwszej listy i nie dowiozły papierów spadają na drugą listę rezerwową. Czyli wychodzi na to, że 67osób nie dowiozło papierów, czyli pewnie nie chcą iść na IB. Mam jeszcze szansę.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

ja generalnie jestem już na Śląskiej, na IB, ale nie ukrywam, że średnio mi się to widzi. Wrocław to po prostu moje marzenie. Ja też liczę na II rekrutację, że może będą jakieś miejsca na biotechnologi/chemi, nie wiem. Albo pójdę na PS, a później będę starała się przenieść.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

a teraz jeszcze jak tak przeżywamy to wszystko na tym forum, to jeszcze bardziej mam parcie, bo wydajecie się być takimi spoko ludźmi. nie chcę gdzie indziej
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

aduszka, spróbuj się może odwołać. Słyszałam, że przyjmują co roku kilka osób, może akurat Tobie się uda.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

póki co zaczekam na II nabór
Awatar użytkownika
sandraany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:29

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: sandraany »

Ja chyba złożę na uniwerek na dodatkowy nabór. Bo na pwr na razie widzę mało ciekawe kierunki, tylko wydział chemiczny by mnie interesował, a tam jeszcze musiałabym badania robić, a ja już nie mam siły się z tym wszystkim denerwować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości