Inżynieria biomedyczna na PWr

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
folly222
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2012, o 12:09

Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: folly222 »

Ktoś się wybiera ?
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

Ja! Mam nadzieję że to dobry wybór

Aha, i szukam osoby/osób do wspólnego mieszkania we Wrocławiu
Gość

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: Gość »

A jakie wyniki masz na ibm? Ja mam nadzieje ze dosatne sie na 1 liste, bedzie wtedy lepiej do ukladania planu :P Ja akurat mieszkać już mam z kim :P a skąd jesteś?
Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

Wskaźnik rekrutacyjny mam 193,1 więc według zeszłorocznego progu powinnam się dostać. Złożyłam też na UWr.
Okazało się, że jednak mam z kim mieszkać okolice Leszna a ty?
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

Też wybieram się na IB na PWr
folly222
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2012, o 12:09

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: folly222 »

Ja mialam cos ok 300 pnk . Teraz licze na to ze dostane sie na 1 liste no i na fajnych ludzi na roku

Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

Dla mnie IB to kierunek zastępczy i wciąż nie jestem co do niego przekonana, a raczej to co oferuje mi to wykształcenie po studiach. Jak się dostanę to martwię się też tym czy sobie poradzę z fizyką, bo w liceum orłem nie byłam z tego przedmiotu, a raczej nie miałam ochoty się go uczyć.

folly222, skąd jesteś?
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

myślicie, że z 265 pkt mam szansę się dostać? niby wg zeszłorocznego progu tak, ale nic nie wiadomo.
folly222
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2012, o 12:09

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: folly222 »

Okolice zielonej gory. U mnie tez zastepczy, bo wybieralam sie na stomatologie, ale w tym roku dostalbym sie jedynie zaocznie, a tak nie chce. Mam zamiar poprawic mature, choc jak mi sie tam spodoba to zostane Ja fizyki mocno nie boje, raczej programowania itp. :p

folly222
Posty: 63
Rejestracja: 23 sie 2012, o 12:09

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: folly222 »

z 265 to mysle ze masz nawet szanse na 1 liste. Na pwr latwo sie dostac, gorzej utraymac

Awatar użytkownika
malibu5
Posty: 85
Rejestracja: 31 sty 2011, o 15:50

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: malibu5 »

folly222 pisze:Okolice zielonej gory. U mnie tez zastepczy, bo wybieralam sie na stomatologie, ale w tym roku dostalbym sie jedynie zaocznie, a tak nie chce. Mam zamiar poprawic mature, choc jak mi sie tam spodoba to zostane Ja fizyki mocno nie boje, raczej programowania itp. :p

Ja też mam zamiar poprawiać .

aduszka, raczej z pierwszej listy się dostaniesz
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: aduszka »

widzę, że dużo osób zamierza poprawiać maturę. ja również
mam nadzieję, na tą I listę, bo póki co jestem na IB na PŚ 6 na liście rezerwowej.
baylook

Re: Inżynieria biomedyczna na PWr

Post autor: baylook »

Ja teżsie wybieram na IB na pwr tylko ja raczej nie dostane sie na 1 liście bo mam tylko 148 punktów rekrutacyjnych i też mam zamiar poprawiać za rok mature . a na jakim profilu byliście w LO bo ja na bio-chemie i trochę się boję, że nie dam rady z fizyki i matmy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość