Inżynieria biomedyczna

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
Gość

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Gość »

[quote="tawaret"]I co? Nikt się nie podnieca listami na PW? Ja jestem wysoko na rezerwowej, ale i tak nie pójdę :P[/quote]

A co tu się podniecać? :P Na jaki wydział składałeś? Ja też jestem na rezerwie wysoko, ale czekam jeszcze na PK i AGH
tawaret
Posty: 42
Rejestracja: 9 cze 2010, o 18:04

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: tawaret »

Jestem dziewczyną Składałam w pierwszej kolejności na Mechatronikę, a potem na Elkę, ale zrobili jakoś tak dziwnie, że na Mechatronice lista rezerwowa ma tylko 10 osób i zabrakło mi jednego punkta, by się na niej znaleźć. Na rezerwowej na Elkę jestem wysoko, a na Materiałową się dostałam (mają inny przelicznik), ale generalnie wybieram się do Lublina, chociaż składałam też do Gdańska.

Pytałam się, czy ktoś się podnieca, bo jest tu milion tematów dotyczących Akademii Medycznych, progów, miast, itp., a jakiegoś tematu czy forum zrzeszającego przyszłych inżynierów ani widu, ani słuchu.
Awatar użytkownika
alice3
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 22:10

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: alice3 »

tawaret pisze:Jestem dziewczyną Składałam w pierwszej kolejności na Mechatronikę, a potem na Elkę, ale zrobili jakoś tak dziwnie, że na Mechatronice lista rezerwowa ma tylko 10 osób i zabrakło mi jednego punkta, by się na niej znaleźć. Na rezerwowej na Elkę jestem wysoko, a na Materiałową się dostałam (mają inny przelicznik), ale generalnie wybieram się do Lublina, chociaż składałam też do Gdańska.

Pytałam się, czy ktoś się podnieca, bo jest tu milion tematów dotyczących Akademii Medycznych, progów, miast, itp., a jakiegoś tematu czy forum zrzeszającego przyszłych inżynierów ani widu, ani słuchu.
Przepraszam. (wczoraj mi coś wywaliło, i moją wiadomość zapisano jako gość). Ale to dobrze dla nas, że nie podniecają się tym kierunkiem. Ja składałam tylko na mechatronikę na PW, ale ogólnie to liczę jeszcze na PK i AGH. Może ta rezerwa jest taka mała bo w poprzednich latach mało osób rezygnowało?
Rangiz
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 16:33

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Rangiz »

Nie wiem czy jestem jakimś kaleką czy niepełnosprytnym". Byc może tak. W związku z tym mam pytanie. Gdzie na Pol lub jest lista osób przyjętych?
Niby w osobistym koncie mam napisane:

status:
Kandydat zakwalifikowany do przyjęcia

I mam podane dane na zapłacenie za legitymację, ale z chęcią zobaczyłbym ogólną listę rankingową. Istnieje takowa, a jedyną trudnością w jej znalezieniu jestem ja sam ? Proszę o pomoc i dzięki.
tawaret
Posty: 42
Rejestracja: 9 cze 2010, o 18:04

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: tawaret »

zobacz-ten-plik.pdf
(162.64 KiB) Pobrany 27 razy
Proszę Ile miałeś punktów? Jestem ciekawa ile było najwięcej.

Alice3: możliwe, Mechaniczny jest bardziej oblegany od Elki jeśli chodzi o Biomedyczną, ale to i tak trochę dziwne, bo ryzykują, że będzie mniej ludzi niż mają miejsc i nie dostaną kasy.
Rangiz
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 16:33

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Rangiz »

Dzięki wielkie. A nawet nie wiem dokładnie, zapadło mi w pamięci 200 z lekkim hakiem - liczba podliczona przez system przy uzupełnianiu wyników matury. No to trzeba się na dniach wybrać do lublina.
natalucha
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:22

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: natalucha »

Orientuje się ktoś może czy jak jestem na liście rezerwowej na inż. biomedyczną w Lublinie, to mam teraz cierpliwie czekać czy składać jakieś podania itd. Na wydziale Elektrotechniki i Informatyki się składa coś takiego, ale tu nie dostałam żadnej informacji o tym i już nie wiem.
Rangiz
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 16:33

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Rangiz »

Chyba najlepszą opcją jest wykonanie telefonu:
Kontakt:
- w sprawach merytorycznych: dz.[at].pl tel. 081 5366644, 5366623, 5366624, 5366632
- w sprawach technicznych: p.[at].pl tel. 081 5384746
natalucha
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:22

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: natalucha »

Tak też chyba właśnie zrobię. Dzięki
Gość

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Gość »

Jaki był próg na PK? Są dostępne jakieś listy rankingowe? Bo na koncie mam tylko status: zakwalifikowany do przyjęcia i nic poza tym.
gregorian

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: gregorian »

Ktoś wie jaki próg był na AGH?
subarun12
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:03

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: subarun12 »

Ktoś wie może kiedy będzie drugi nabór na inż.biomed. na agh i o ile może spaść próg?
Awatar użytkownika
alice3
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 22:10

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: alice3 »

gregorian pisze:Ktoś wie jaki próg był na AGH?
821, ja miałam 800, ale dostałam się na PK. Ten drugi nabór jest zdradziecki, bo progi nie raz rosną (jest on odrębny). Jeszcze nie podano daty, pewnie w sierpniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości