Inżynieria biomedyczna

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
subarun12
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:03

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: subarun12 »

alice3 pisze:
gregorian pisze:Ktoś wie jaki próg był na AGH?
821, ja miałam 800, ale dostałam się na PK. Ten drugi nabór jest zdradziecki, bo progi nie raz rosną (jest on odrębny). Jeszcze nie podano daty, pewnie w sierpniu.
Odrębny? Powiesz coś więcej o tym?
Awatar użytkownika
alice3
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 22:10

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: alice3 »

subarun12 pisze:
alice3 pisze:
gregorian pisze:Ktoś wie jaki próg był na AGH?
821, ja miałam 800, ale dostałam się na PK. Ten drugi nabór jest zdradziecki, bo progi nie raz rosną (jest on odrębny). Jeszcze nie podano daty, pewnie w sierpniu.
Odrębny? Powiesz coś więcej o tym?
To jest jakby druga rekrutacja, jeżeli teraz się na coś dostanie (z alternatywnych, tak jak np ja - fizyka medyczna, to trzeba będzie robić nową opłatę). Niekoniecznie muszą być miejsca na ib, w sensie że tyle ile zrezygnuje tyle będzie wolnych miejsc. Oni podadzą na co są wolne miejsca, w sierpniu jakoś i wtedy można się logować, Nie ogarniam tego jeszcze, bo dopiero zaczęłam o tym czytać (polecam forum uczelniane)
subarun12
Posty: 29
Rejestracja: 12 sty 2011, o 18:03

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: subarun12 »

A na PK też tak jest, czy nie?
Awatar użytkownika
alice3
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2010, o 22:10

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: alice3 »

subarun12 pisze:A na PK też tak jest, czy nie?
Nie jest druga rekrutacja chyba 18 czy 20 (lista się podnosi) beż żadnych udziwnień.
Awatar użytkownika
delicja
Posty: 81
Rejestracja: 3 lis 2009, o 09:12

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: delicja »

Zwalniam miejsce na inż. biomed. AGH. Powodzenia!
Awatar użytkownika
kasia1992
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:15

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: kasia1992 »

Pakolla Malajestra pisze:
kasia1992 pisze:Czy ta informatyka na inżynierii biomrdycznej jest jakoś bardzo zaawansowana?
tak, ponieważ jest to kierunek techniczny, nie medyczny - jest np. programowanie, zaawansowane techniki projektowania itd. Warto zobaczyć program studiów.
Czyli mam rozumieć, że będzie mi potrzebny własny komputer. Myślę nad zakupem netbooka ale nie wiem czy będzie odpowiedni. Może tradycyjny laptop byłby lepszy?
Gość

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: Gość »

[quote="kasia1992"]

Czyli mam rozumieć, że będzie mi potrzebny własny komputer. Myślę nad zakupem netbooka ale nie wiem czy będzie odpowiedni. Może tradycyjny laptop byłby lepszy?[/quote]

Oj studiowanie bez kompa jest praktycznie nie możliwe. Tym bardziej na takim kierunku. No chyba ze chcesz siedzieć pół dnia w kafejce lub u znajomych to ok.
Awatar użytkownika
kasia1992
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:15

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: kasia1992 »

Komputer to będę miała napewno, tylko nie wiem czy kupić sobie netbooka czy pozostać przy moim laptopie.
kuba5566
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2011, o 11:31

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: kuba5566 »

Czy ktoś może też dostał się na IB na pollub ?
bhrka
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2010, o 17:22

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: bhrka »

A na PK? Może poszukamy razem mieszkania w Krk?
MaryTheBloodiest
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:13

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: MaryTheBloodiest »

A ja dostałam się na IBM Politechniki Gdańskiej Poza tym też na fizykę medyczną na UG i.niby wolę IMB, ale chciałabym się poradzić. Jak uważacie, co lepsze?
GoForIT
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2011, o 22:03

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: GoForIT »

Myślę, że powinnaś iść zgodnie z głosem serca czyli IBM.
W twoim przypadku wybrałbym politechnikę.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Inżynieria biomedyczna

Post autor: zetsu »

Zależy od zainteresowań
NA fizyce medycznej jest więcej fizyki.
Na inżynierii biomedycznej możesz wybrać ciekawe specjalizacje np. chemia w medycynie, fizyka w medycynie, elektronika medyczna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość